دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر مازندران از شناسایی و انهدام ۱۲ باند قاچاق مواد مخدر در مازندران و کشف ۸۴۴ کیلو انواع مواد مخدر در تیر۹۹ در مازندران خبر داد.
کد خبر: ۸۸۱۹۱۱
تاریخ انتشار: ۰۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۳ 30 July 2020

بر اساس گزارش تابناک مازندران از روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر مازندران، احمد مظفری اظهار کرد: با انجام ۱۸۰ طرح و عملیات در حوزه پاکسازی نقاط آلوده، ارتقای امنیت اجتماعی، کنترل محور مواصلاتی، ۱۰۹۲ مرد و ۴۳ زن در ارتباط با جرایم مختلف مواد مخدر در استان دستگیر شدند.

وی از توقیف ۷۱ دستگاه خودرو سبک، سنگین و موتور در طی همین مدت در استان خبر داد و گفت: در راستای مبارزه جدی و همه جانبه با مواد مخدر علاوه بر متلاشی شدن ۱۲ باند قاچاق و توزیع مواد مخدر تعداد ۶۱۶ خرده فروش مواد مخدر در مازندران نیز دستگیر شدند و از مجموع دستگیر شدگان ۴۱۶ نفر از افراد معتاد بودند.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر مازندران تاکید کرد: با گسترش اقدامات اطلاعاتی و انتظامی مقدار کشفیات مواد مخدر در تیر ۹۹ نسبت به تیرماه ۹۸ قریب ۴ برابر شده است و با عزم جدی نیروهای کاشف و پلیس مبارزه با مواد مخدر استان عرصه بر قاچاقچیان و توزیع کنندگان مواد مخدر در استان تنگ تر خواهد شد.

وی از مردم مازندران خواست تا گزارش ها و فعالیت‌های مرتبط با قاچاق و توزیع مواد مخدر را به شماره ۱۱۰ اطلاع دهند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار