فرماندار شهرستان جویبار از پلمب هشت واحد صنفی پرخطر شامل از سفره‌خانه سنتی و کبابسرا به دلیل عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی در این شهرستان خبر داد.
کد خبر: ۸۸۰۹۱۲
تاریخ انتشار: ۰۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۸ 28 July 2020

فرماندار شهرستان جویبار از پلمب هشت واحد صنفی پرخطر شامل از سفره‌خانه سنتی و کبابسرا به دلیل عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی در این شهرستان خبر داد.

سید علی اسد در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه در موج دوم کرونا ۸۴۷ بازدید در سطح این شهرستان انجام شده است افزود: رعایت پروتکل های بهداشتی برای واحدهای صنفی الزامی است چرا که در صورت مشاهده بعد از اخطار نسبت به پلمب آن واحد ها اقدام خواهیم کرد.

وی با اعلام اینکه کار نظارت و بازرسی به صورت روزانه در حال انجام شدن است،گفت: گشت های مشترک با حضور بازرسان شبکه بهداشت، نیروی انتظامی، اتاق اصناف، صنعت و معدن به صورت همه روزه از همه حوزه‌های این شهرستان در حال انجام شدن است.

فرماندار جویبار با بیان اینکه استفاده از ماسک همچنان مورد تاکید است افزود: از شهروندان می‌خواهم تا برای حفظ سلامتی خود و سایر شهروندان و همچنین جلوگیری از شیوع بیشتر ویروس کرونا از ماسک استفاده کنند.

اسد با اعلام اینکه سطوح پرخطر و پرجمعیت توسط شهرداری ها ضدعفونی می شود،گفت : به منظور جلوگیری از شیوع بیشتر ویروس کرونا، نسبت به تعطیلی جمعه بازار، پارک ها، سالن‌های ورزشی‌، قلیان سراها و مکان های پرخطر اقدام کرده ایم.

وی یکی از مشکلات بیمارستان عزیزی جویبار را دستگاه اکسیژن ساز اعلام کرد و ادامه داد: این دستگاه با همت یکی از خیرین این شهرستان خریداری و به این بیمارستان برای رفاه حال بیماران اهداء شد.

فرماندار شهرستان جویبار در پایان با اعلام اینکه خوشبختانه طی چند روز گذشته در این شهرستان شاهد فوتی بیماران کرونایی نبوده ایم،گفت: بیمارستان عزیزی روزانه پنج بیمار کرونایی پذیرش می‌کنند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار