فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا در سال ۲۰۲۱ با حضور ۴۰ تیم و در ۱۰ گروه چهار تیمی برگزار خواهد شد. ۲۰ تیم از شرق آسیا و ۲۰ تیم از غرب آسیا در این مسابقات به رقابت خواهند پرداخت.
کد خبر: ۸۶۸۶۷۴
تاریخ انتشار: ۰۹ تير ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۸ 29 June 2020

لیگ قهرمانان آسیا در سال ۲۰۲۱ با حضور ۲۰ تیم از شرق و ۲۰ تیم از غرب آسیا برگزار خواهد شد.

ایرنا- روزنامه الوطن اعلام کرد که فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا در سال ۲۰۲۱ با حضور ۴۰ تیم و در ۱۰ گروه چهار تیمی برگزار خواهد شد. ۲۰ تیم از شرق آسیا و ۲۰ تیم از غرب آسیا در این مسابقات به رقابت خواهند پرداخت.

همچنین قرار است کنفدراسیون فوتبال آسیا قرعه‌کشی لیگ قهرمانان آسیا در سال ۲۰۲۱ را در ماه دسامبر انجام دهد تا تیم‌ها حریفان خود را بشناسند. مرحله مقدماتی اول نیز در دی‌ماه ۹۹ برگزار شده و مرحله گروهی در بهمن ماه ۹۹ شروع خواهد شد.

هفته نخست این رقابت‌ها ۲۰ و ۲۱ بهمن‌ماه، هفته دوم ۲۷ و ۲۸ بهمن، هفته سوم ۱۱ و ۱۲ اسفند ۹۹، هفته چهارم ۲۵ و ۲۶ اسفند، هفته پنجم ۲۴ و ۲۵ فروردین ۱۴۰۰ و هفته ششم ۷ و ۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد.

هم‌چنین قرار است که دور رفت مرحله یک شانزدهم نهایی در ۲۷ و ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ و دور برگشت در۴ و ۵ خرداد ۱۴۰۰ برگزار شود.

این روزنامه اعلام کرد که AFC به همه تیم‌ها هشدار داده که به دنبال انصراف از فصل جاری لیگ قهرمانان آسیا نباشند که اگر تیمی انصراف دهد پیامدهای بدی در انتظارش خواهد بود و به شدت جریمه مالی خواهد شد.

فصل ۲۰۲۰ لیگ قهرمانان آسیا به خاطر ویروس کرونا بعد از برگزاری هفته دوم تعطیل شد اما AFC اصرار دارد که این بازی‌ها برگزار شود.

 

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پرطرفدارترین عناوین