رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ساری از ضد عفونی مستمر معابر و اماکن عمومی برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در این شهرستان خبر داد.
کد خبر: ۸۳۴۸۴۴
تاریخ انتشار: ۱۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۱ 29 March 2020

علی دومیرکلایی شامگاه روز گذشته شنبه ۹ فروردین ماه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: به دستور عباس رجبی شهردار ساری پنجمین مرحله از ضدعفونی سطح شهر در سال جدید اجرایی شد.

وی تصریح کرد: به منظور پیشگیری و جلوگیری از انتشار ویروس کرونا و حفظ سلامت شهروندان آتش نشانی ساری با از تمام ظرفیت‌ها و نیروی انسانی در سم پاشی و ضدعفونی شهر استفاده می‌کند.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ساری با اشاره به اینکه ضدعفونی معابر و اماکن عمومی سطح شهر تا ریشه کنی کامل ویروس کرونا ادامه خواهد داشت، گفت: شهروندان با رعایت نکات و توصیه‌های بهداشتی و نیز عدم خروج غیر ضرور از منازل جهت پیشگیری و مبارزه با شیوع ویروس کرونا همکاری کنند.

دومیرکلایی با تشکر از همراهی شهروندان ساروی خاطرنشان کرد: به دستور شهردار ساری سازمان‌های تابعه شهرداری و آتش‌نشانی تا ریشه کن شدن ویروس کرونا در کنار شهروندان خواهند بود.

وی ادامه داد :سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ساری در سال گذشته بیش از بیست و پنج مرحله و در سال جدید نیز در ۵ مرحله اقدام به ضدعفونی و سم پاشی سطح شهر ساری کرده است.

رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ساری از آمادگی کامل این سازمان جهت ادامه عملیات ضد عفونی سطح شهر خبر داد و یادآور شد: ششمین مرحله ضد عفونی سطح شهر صبح شنبه نهم فروردین ماه به همت آتش نشانان این سازمان در سطح شهر ساری انجام شد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار