در روز‌هایی که سازمان لیگ به خاطر شیوع ویروس کرونا در ایران در حال تصمیم گیری برای ادامه‌ی بازی‌های لیگ برتر بود پیشنهاد عجیبی در جلسات این سازمان مطرح شد.
کد خبر: ۸۲۸۸۴۳
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۰ 06 March 2020

 پیشنهاد مطرح شده این بود که فدراسیون فوتبال همانند فدراسیون والیبال لیگ برتر را با همین جدول رده بندی به پایان برساند و لیگ برتر را هم فصل آینده با حضور ۱۸ تیم برگزار کند! به گفته یکی از مدیران اجرایی سازمان لیگ این پیشنهاد به محض مطرح شدن با مخالفت جدی روبرو شد چرا که اعلام پایان بازی‌ها به طور حتم با مخالفت تیم‌های مدعی قهرمانی جز پرسپولیس روبرو می‌شد و از سویی اگر قرار شود تیمی از لیگ برتر به دسته پایین‌تر سقوط نکند و دو تیم هم از دسته اول به لیگ برتر صعود کنند لیگ برتر فصل آینده ۱۸ تیمی خواهد شد در حالی که لیگ برتر با حضور ۱۶ تیم هم با چالش‌هایی همراه است و لیگ برتر بر اساس پژوهش‌های صورت گرفته با حضور ۱۶ تیم هم با نقصان‌هایی همراه است.
به هر صورت سازمان لیگ به صورت جدی با این پیشنهاد مخالفت کرد و بعد از اعلام تعطیلی بازی‌های لیگ برتر تا پایان اسفند ماه حالا به دنبال این است که بازی‌های هفته بیست و دوم را در تاریخ ۱۴ فروردین برنامه ریزی کند.
خبرگزاری فوتبال ایران

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار