نفرات راه یافته به دیدار نیمه نهایی چهلمین دوره رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام تختی مشخص شد.
کد خبر: ۸۱۶۸۸۹
تاریخ انتشار: ۰۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۰ 23 January 2020

به نقل از سایت فدراسیون کشتی، چهلمین دوره رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام تختی گرامیداشت دهه مبارک فجر از امروز (پنج شنبه) در سالن شهید دستغیب شهر شیراز در حال برگزاری است و فرداشب با مشخص شدن نفرات و تیم های برتر به پایان می رسد.

 

اسامی نفرات راه یافته به دیدارهای نیمه نهایی به شرح زیر است:

55 کیلوگرم:
محمد دانیالی – پویا دادمرز
محمد حسینوند – پویا ناصرپور

 

60 کیلوگرم:
مهدی محسن نژاد – تیگران میناسیان (ارمنستان)
آرارات منوچهریان (ارمنستان) – ایمان محمدی

 

63 کیلوگرم:
رضا مردی- رضا عباسی
میثم دلخانی- شیرزاد بهشتی طلا

 

67 کیلوگرم:
حسین اسدی – کرامت عبدولی
محمد مراد الیاسی – محمد سادات رضایی

 

72 کیلوگرم:
امیر عبدی – اشکان سعادتی فر
امین کاویانی نژاد – محمدرضا رستمی

 

77 کیلوگرم:
عارف حبیب الهی – حمیدرضا جعفری
پژمان پشتام – پرهام قنبری

 

82 کیلوگرم:
سید محمد چوبچیان – جمال اسماعیلی
عباس مهدی زاده – هادی ابراهیمی

 

87 کیلوگرم:
بهروز هدایت – یوسف قادریان
رامین طاهری- مهدی فلاح

 

97 کیلوگرم:
آرمان علیزاده – محمدهادی ساروی
مهدی بالی- علی اکبر حیدری

 

130 کیلوگرم:
شهاب قوره جیلی – علی اکبری یوسفی
امین میرزازاده – پارسا نظری

 

نتایج دیدارهای برگزار شده تاکنون به شرح زیر است:

55 کیلوگرم:
مقدماتی:
رضا خدری 9 – سجاد عباس پور صفر
پویا ناصرپور 9- علی نوربخش صفر
محمد هادی شعبانی 7- محمد حسینوند پناهی 6
یک چهارم نهایی:
محمد دانیالی 3- مهرگان جهانگیری 1
پویا دادمرز 9 - فیروز میرزا رجب اف (تاجیکستان) 4
محمد حسینوند 8- رضا خدری 1
پویا ناصرپور 4- محمدهادی شعبانی 1

60 کیلوگرم:
مقدماتی:
حسین جاویدی 5- مهدی قادری 1
آرارات منوچهریان (ارمنستان) 11 – محسن شیخی 3
مهرداد مردانی 7- امید آرامی صفر
ایمان محمدی 2- امیرحسین خوانساری صفر
یک چهارم نهایی:
مهدی محسن نژاد 3 (ضربه فنی)- میلاد رضانژاد 1
تیگران میناسیان (ارمنستان) 9- مصیب اکبری صفر
آرارات منوچهریان (ارمنستان) 7- حسین جاویدی 2
ایمان محمدی، برنده 1- مهرداد مردانی 1

63 کیلوگرم:
مقدماتی:
میثم دلخانی 3- آرمین محب ثابت صفر
محمد نوربخش 11- حسین عباسی 2
سعید ارجمند 5- ساموئل آقاجانیان صفر
شیرزاد بهشتی طلا 5- هراچیا پوغوسیان 3
یک چهارم نهایی:
رضا مردی 6- آرتور کنستانتینوف (روسیه) صفر
رضا عباسی 9 - محمد سلطانی صفر
میثم دلخانی 13- محمد نوربخش 10
شیرزاد بهشتی طلا 3- سعید ارجمند 1

67 کیلوگرم:
مقدماتی:
مبین جان احمداف (تاجیکستان)، برنده – بهرام معروف خانی (حاضر نشد)
محمدجواد سادات رضایی، برنده – حامد تاپ (حاضر نشد)
یک هشتم نهایی:
حسین اسدی 8- کولکورو نورمانبتوف (قرقیزستان) صفر
محمدرضا مختاری 3- علی ذکایی مهر صفر
سرگئی پاولوف (روسیه) 8- ارلان ارگشف (قرقیزستان) صفر
کرامت عبدولی 5- شاهین بداغی 3
وحید میرفتح الهی 3- سامان عبدولی 1
محمد مراد الیاسی 7- سجاد ایمن طلب 1
هایک ملیکیان (ارمنستان) برنده 8- نیما اسماعیلی صفر
محمدجواد سادات رضایی 7- مبین جان احمداف (تاجیکستان) 2

یک چهارم نهایی:
حسین اسدی 9- محمدرضا مختاری صفر
کرامت عبدولی 9- سرگئی پاولو (روسیه) صفر
محمد مراد الیاسی 5- وحید میرفتح الهی 3
محمد جواد سادات رضایی 16 – هایک ملکیان (ارمنستان) 7

72 کیلوگرم:
مقدماتی:
امین کاویانی نژاد 10- علی ارسلان 3
محمدرضا گرایی، برنده – علیرضا ارقش (حاضر نشد)
برومند اصلان 8- عباس محب تاش 2
محمدرضا رستمی 8- مصلح الدین اوروکوف 4
یک چهارم نهایی:
امیر عبدی 5- آرمن هاکوبیان (ارمنستان) 4
اشکان سعادتی فر 6- ابوالفضل زینتی رفاه 2
امین کاویانی نژاد 7- محمدرضا گرایی 5
محمدرضا رستمی 3- برومند اصلان 2

 

77 کیلوگرم:
مقدماتی:
رسول گرمسیری، برنده- هادی علیزاده پورنیا (حاضر نشد)
پرهام قنبری 7- محمد عربی 3
یک چهارم نهایی:
عارف حبیب الهی 3- عظیم گرمسیری صفر
حمیدرضا جعفری 10- محمد شربی نیازی 1
پژمان پشتام 4- آرمان باغداساریان (ارمنستان) صفر
پرهام قنبری 7- رسول گرمسیری 1

82 کیلوگرم:
مقدماتی:
عباس مهدی زاده 8- گئورگ طادوسیان (ارمنستان) 5
کیوان رضایی 9- محمدجعفر توسلی صفر
مهدی ابراهیمی 4- مهرداد بهرامی 1
یک چهارم نهایی:
سید محمد چوبچیان 8- رینات ژومبایف (قزاقستان) صفر
جمال اسماعیلی 7- محمد ناقوسی 2
عباس مهدی زاده 6 (ضربه فنی) – پیام بویری 3
مهدی ابراهیمی 13- کیوان رضایی 12

87 کیلوگرم:
یک چهارم نهایی:
یوسف قادریان 3- سامان عزیزی 1
بهروز هدایت 6- محمد نصرتی 1
رامین طاهری 6- حسین نوری صفر
مهدی فلاح 9 – آلبرت یقیکیان (ارمنستان) 1
نیمه نهایی:
بهروز هدایت 4- یوسف قادریان 1

97 کیلوگرم:
مقدماتی:
علی اکبر حیدری 12- تمیرلان آبیشف (قزاقستان) 2
محمد یگانه 10 (ضربه فنی) - کارن آبگاریان (ارمنستان) صفر
یک چهارم نهایی:
علی اکبر حیدری 2- محمد یگانه 1
آرمان علیزاده 12- داود فلاحی 1
مهدی بالی 5- حسین شکری 1
محمدهادی ساروی 5- مهدی علیاری 3

130 کیلوگرم:
مقدماتی:
پارسا نظری، برنده – محمدحسین رحیم زاده (حاضر نشد)
محمد سروش رنجبر 6- محمدرضا عبدیان 2
یک چهارم نهایی:
شهاب قوره جیلی، برنده – مسعود نعمت چکانی (حاضر نشد)
امین میرزازاده 8- مسعود میرزائیان صفر
علی اکبر یوسفی، برنده 3- بهنام مهدی زاده 3
پارسا نظری 3 – محمد سروش رنجبر صفر

 

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار