سومین بازی از مرحله پلی آف لیگ برتر فوتسال امروز با انجام 3 دیدار برگزار می‌شود.
کد خبر: ۸۱۶۲۷۴
تاریخ انتشار: ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۰:۱۳ 22 January 2020

فارس، سومین بازی از مرحله پلی آف لیگ برتر فوتسال امروز و با انجام 3 دیدار در حالی برگزار می‌شود که پیروزی هر یک از این 3 تیم در مقابل حریفان خود حکم صعود به مرحله نهایی دارد.

مس سونگون ورزقان - حفاری اهواز

مس سونگون در سومین بازی خود در این مرحله میزبان حفاری اهواز است این دو تیم در این مرحله دو بار به مصاف هم رفتند که سهم هرکدام یک پیروزی بوده است و در صورت پیروزی هر یک از آنها در بازی امروز می‌توانند به مرحله نهایی صعود کند.

فرش آرا مشهد - سن ایچ ساوه

سن ایچ ساوه در مشهد میهمان فرش آرا است. در بازی اول از مرحله رفت سن ایچ توانست فرش آرا را شکست دهد تا کار صعود این دو تیم به بازی‌های دوم سوم کشیده شود که روز دوشنبه فرش آرا میزبان سن ایچ بود و توانست این تیم را شکست دهد تا کار صعود هر یک از این دو تیم به بازی امروز کشیده شود. در صورتی که امروز هر کدام بتوانند پیروز میدان باشند حکم صعود خود را به مرحله نهای قطعی می‌کنند.

شهروند ساری - ستارگان ورامین

تیم‌های شهروند ساری و ستارگان ورامین در مرحله پلی آف تاکنون دو بار به مصاف هم رفتند که سهم هر کدام یک پیروزی بوده است. البته در بازی دوم که روز دوشنبه در ساری برگزار شد تیم ستارگان بعد از نتیجه 5 بر صفر زمین مسابقه را به دلیل حواشی و اعتراض به داور مسابقه ترک کرد. در حالی فردا شهروند مجددا میزبان ستارگان است که با توجه به دو بازی گذشته در این مرحله هر یک از آنها بتواند پیروز میدان باشد به مرحله نهایی صعود می‌کند.

بازی‌های امروز به شرح زیر است:

مس سونگون ورزقان - حفاری اهداز

فرش آرا مشهد - سن ایچ ساوه

شهروند ساری - ستارگان ورامین

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار