وضعیت اردوی ما خوب بود و تمرینات خوبی در دو نوبت صبح و بعد از ظهر زیر نظر آقای مهاجری برگزار کردیم. همه بازیکنان هم شرایط خوبی دارند. امیدواریم که بتوانیم با تمرینات خوبی که انجام می‌دهیم نیم فصل دوم خیلی خوبی داشته باشیم.
کد خبر: ۸۱۵۳۸۲
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۶ 19 January 2020

 بازیکن نساجی ابراز امیدواری کرد در نیم فصل دوم این تیم با حمایت هوادارانش شرایط خوبی در جدول پیدا کند.

حسین ماهینی که به تازگی به تیم فوتبال نساجی پیوسته است اظهار کرد:‌ خیلی خوشحالم که به این تیم پرطرفدار آمدم. امیدوارم که بتوانم در نیم فصل دوم به تیم کمک کنم و جایگاه خوبی در جدول داشته باشیم. نیم فصل دوم همیشه برای کل تیم‌ها سخت است. یک سری از تیم‌ها برای قهرمانی و بعضی تیم‌ها هم برای سقوط نکردن، می‌جنگند. نساجی هم خدا را شکر شرایطش بد نیست و امیدوارم در ادامه لیگ شرایط خوبی داشته باشیم.

او ادامه داد: وضعیت اردوی ما خوب بود و تمرینات خوبی در دو نوبت صبح و بعد از ظهر زیر نظر آقای مهاجری برگزار کردیم. همه بازیکنان هم شرایط خوبی دارند. امیدواریم که بتوانیم با تمرینات خوبی که انجام می‌دهیم نیم فصل دوم خیلی خوبی داشته باشیم.

ماهینی در پایان بیان کرد: نیازی به گفتن من نیست. من با تیم‌های دیگر مقابل نساجی بازی کرده بودم و واقعا هواداران خوب و پرشوری دارد که عاشق تیم‌شان هستند.امیدوارم در نیم فصل دوم هم مثل همیشه از تیم حمایت کنند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار