تمامی تورهای داخلی و خارجی از جمله تورهای گردشگری هوایی استان برقرار است و هیچ مشکلی در این زمینه مشاهده و یا گزارش نشده است.
کد خبر: ۸۱۴۰۴۸
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۴ 14 January 2020

معاون گردشگری اداره‌کل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی مازندران گفت که سانحه دلخراش هوایی اخیر هیچ تاثیری بر تورهای گردشگران خارجی استان نداشته این تورها روال عادی کاری خود را طی می‌کنند.

استان مازندران یکی از مقاصد گردشگران خارجی است که در روزهای اخیر به دنبال سانحه هوایی شایعاتی در باره لغو بعضی تورهای خارجی استان پخش شده بود.

مهران حسنی روز سه شنبه در گفت و با خبرنگار ایرنا افزود: تورهای خارجی استان مازندران شرایط عادی را طی می کنند و هیچگونه توقفی را تاکنون شاهد نبودیم.

وی گفت : در روزهای اخیر چندین تور از جمله گردشگران هندی در مازندران حضور داشتند و روز گذشته نیز با پایان یافتن سفرشان از استان خارج و به کشورهای خود بازگشتند.

معاون گردشگری مازندران افزود : تمامی تورهای داخلی و خارجی از جمله تورهای گردشگری هوایی استان برقرار است و هیچ مشکلی در این زمینه مشاهده و یا گزارش نشده است.

بر اساس گزارش میراث فرهنگی مازندران ، از ابتدای امسال تاکنون ۱۰۶ هزار گردشگر خارجی به این استان سفر کرده‌اند که نسبت به سال گذشته رشد ۳۸ درصدی دارد.

همچنین امسال گردشگران خارجی حدود ۵۳۵ هزار شب در اقامتگاههای رسمی مازندران اقامت کردند.

استان مازندران رتبه نخست کشور در جلب گردشگر را دارد و به طور میانگین سالانه میزبان بیش از ۲۰ میلیون گردشگر است. امسال تاکنون نیز حدود ۷۶ میلیون نفر شب اقامت گردشگر در اقامتگاههای رسمی استان ثبت شد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار