وزارت آموزش و پرورش تاکید کرد که " عدم مراجعه معرفی‌شدگان به هر دلیل جهت انجام مراحل مزبور در زمان مقرر به‌منزله انصراف بوده و داوطلب در این خصوص حق اعتراض نخواهد داشت."
کد خبر: ۸۱۱۸۳۶
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۹ 06 January 2020

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش مازندران با اشاره به استانی بودن آزمون تکمیل ظرفیت استخدامی این دستگاه آموزشی ، گفت که زمان و مکان برگزاری آزمون مصاحبه و چگونگی بررسی مدارک طی ۲ روز آینده مشخص و اطلاع رسانی می‌شود.

وزارت آموزش‌ و پرورش پیش از این با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرده بود که نتایج اولیه پذیرفته‌شدگان آزمون استخدام پیمانی سال ۱۳۹۸ که چند برابر ظرفیت است مشخص شده و مراحل بعدی از جمله انجام مصاحبه و ارائه مستندات استانی است پذیرفته شدگان این مرحله باید برای دریافت جزییات بیشتر به سامانه استانی اداره کل آموزش و پرورش استان محل استخدام مراجعه کنند.

مهدی عابدی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت : منظور وزارت آموزش و پرورش از سامانه استانی درگاه اینترنتی آموزش و پرورش هر استان است که در مورد مازندران آدرس آن http://mazand.medu.ir می باشد که متقاضیان می توانند با تلفن همراه یا کامپیوتر شخصی به این سامانه ورود کرده و از وضیعت مصاحبه خود خود مطلع شوند.

وی با اعلام این که فردا در نشستی که در اداره کل برگزار می شود ، مکان های مصاحبه و چگونگی طی مراحل بعدی مشخص و حداکثر طی ۴۸ ساعت آینده بر روی سامانه اداره کل اطلاع رسانی می شود ، افزود : با توجه به اینکه کمتر از یک روز این اطلاعیه صادر شده است هنوز تصمیمی درباره نحوه برگزاری جلسات مصاحبه گرفته نشده است.

عابدی توضیح داد : در جلسه فردا ۱۷ دی ماه که در باره جزییات مصاحبه پذیرفته شدگان برگزار می شود ، با حضور بازرسانی از آموزش و پرورش خواهد بود و نتیجه نیز متعاقب بر اساس جدول زمانبندی وزارت آموزش و پرورش اعلام می شود.

وی تاکید کرد : متقاضیان حتما پس از اعلام شرایط مصاحبه به سامانه استانی مراجعه و از وضعیت خود مطلع شوند، زیرا در صورت غیبت و یا نقص در مدارک هیچ عذری پذیرفته نخواهد بود.
وزارت آموزش و پرورش هم در اطلاعیه خود تاکید کرده بود : معرفی داوطلب برای انجام مصاحبه استخدامی به‌منزله قبولی فرد تلقی نمی­ ‌شود بلکه در پذیرش نهایی قبول متقاضی منوط به شغل ، محل انتخابی و بر اساس مجموع نمرات فصلی داوطلبان معرفی‌شده با وزن ۷۰ درصد آزمون کتبی و ۳۰ درصد مصاحبه استخدامی خواهد بود که به تعداد یک برابر ظرفیت (به ترتیب نمره فضلی) و سایر شرایط مندرج در دفترچه راهنمای آزمون استخدام مذکور انجام می گیرد.

به ترتیب نمره فضلی به معنای ردیف کردن نمرات داوطلبان پس از جمع دو نمره کتبی و مصاحبه از بیشترین به کمترین است.

وزارت آموزش و پرورش تاکید کرد که " عدم مراجعه معرفی‌شدگان به هر دلیل جهت انجام مراحل مزبور در زمان مقرر به‌منزله انصراف بوده و داوطلب در این خصوص حق اعتراض نخواهد داشت."

آموزش و پرورش مازندران دارای ۵۳۶ هزار دانش آموز و ۳۶ هزار نیروی انسانی است که ۷۰ درصد آنان معلم و باقی کادر اداری هستند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار