کد خبر: ۸۰۴۱۳۷
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۰ 08 December 2019

مجتبی ممشلی در مورد تساوی خانگی تیمش برابر سپاهان گفت: می‌دانستیم بازی سختی داریم، ولی هدفی جز شکست دادن سپاهان نداشتیم. گلی که در دقایق ابتدایی خوردیم کار ما را سخت کرد، ولی تلاش کردیم تا نتیجه را جبران کنیم. این کار را هم انجام دادیم، ولی حیف شد که سه امتیاز را نگرفتیم. حق ما در این بازی برد بود، ولی متأسفانه به حق‌مان نرسیدیم.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: در این بازی موقعیت‌های خوبی را از دست دادیم. این شرایط در خیلی از بازی‌های دیگر هم برای ما وجود داشته است. نمی‌دانم چرا توپ‌های‌مان تبدیل به گل نمی‌شوند. امسال خیلی بدشانسی آوردیم. امیدوارم این بدشانسی دست از سر نساجی بردارد. ما خیلی خوب فوتبال بازی می‌کنیم. در بازی‌های این فصل باید بیشتر امتیاز می‌گرفتیم، ولی متأسفانه بدشانس بودیم و این موضوع به ضرر نساجی تمام شد.

مدافع تیم فوتبال نساجی مازندران در مورد گلش به سپاهان و خوشحالی که بعد از این گل داشت، تصریح کرد: امسال در گل زدن بدشانس بودم و خوشحالم که طلسم گل نزدنم شکسته شد. بابت این گل خیلی خوشحال بودم و پیراهنم را از تن درآوردم.

ممشلی در مورد دیدار تیمش برابر ذوب‌آهن هم بیان کرد: هر دو تیم نیاز به برد دارند و بازی آسانی در پیش نداریم. با این حال تیم ما به چیزی جز گرفتن سه امتیاز فکر نمی‌کند و باید در این بازی برنده از زمین بیرون بیاییم.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار