کد خبر: ۷۹۶۳۹۵
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۹ 11 November 2019

به گزاش خبرگزاری صدا و سیما ، بعد از برگزاری هفته اول و دوم دور برگشت لیگ برتر کشتی آزاد پنجشنبه و جمعه هفته گذشته ، دو کشتی‌گیر مازندرانی در جمع برترین کشتی‌گیران لیگ قرار گرفتند.
در هفته اول دور برگشت لیگ‌برتر کشتی آزاد حسن یزدانی نمایش درخشانی در ترکیب تیم تا ثبت جهانی توس داشت. او که پنجشنبه در نخستین کشتی خود در لیگ برتر سال 98 حریفش را با اقتدار شکست داد، جمعه در هفته اول دور برگشت مقابل حریف سرسخت تری به نام حسین شهبازی ایستاد. حسن یزدانی با نظر مربیان تیم مشهدی در وزن 92 کیلوگرم روی تشک رفت و توانست قبل از پایان 6 دقیقه رقیب خود را با حملات مداوم و در یک کشتی هجومی 10 برصفر شکست دهد تا عنوان برترین کشتی گیر این هفته از آن او شود.

همچنین در هفته دوم دور برگشت لیگ برتر کشتی آزاد امیرحسین زارع که به تازگی به مدال طلای سنگین وزن مسابقات جهانی زیر 23 سال در مجارستان دست یافته بود، با آمادگی بالای خود برابر حریفش از تیم اترک خراسان شمالی به پیروزی رسید. این آزادکار سنگین وزن تیم بازار بزرگ ایران در این کشتی با نتیجه 11 بر صفر و اجرای فنون متنوع مقابل علی اصغر اکبری به برتری دست یافت و به عنوان بهترین کشتی گیر هفته دوم دور برگشت معرفی شد.
در نوزدهمین دوره لیگ‌برتر با برنامه‌ریزی سازمان لیگ هر هفته برترین کشتی‌گیران با نظرسنجی از سرپرستان و ناظران مسابقات و با تایید کمیته فنی سازمان لیگ معرفی می‌شوند

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار