شهرداری ورامین نیز توانست میزبان خود کاله مازندران را با نتیجه قاطع سه بر صفر شکست دهد تا همچنان به عنوان مدافع قدرتمند عنوان قهرمانی پیشتازی کند.
کد خبر: ۷۹۶۰۷۵
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۳ 10 November 2019

تیم‌ والیبال سایپای تهران در یک‌ دیدار خانگی، با نتیجه دور از انتظار ۳ بر یک از مهمانش سپاهان اصفهان شکست خورد.

 در ادامه رقابت‌های فصل جاری لیگ‌برتر‌ والیبال باشگاه‌های کشور، از عصر امروز (یک‌شنبه) ۱۹ آبان ماه ۱۳۹۸، هفته چهارم این مسابقات با برگزاری ۵ دیدار پیگیری شد که در پایان، تیم‌های شهرداری ارومیه، پیام مشهد، سپاهان اصفهان، شهرداری گنبد و شهرداری ورامین مقابل رقبای خود به برتری رسیدند.

در نخستین بازی امروز که یک ساعت زود گتر از سایر دیدارها یعنی از ساعت ۱۶ برگزار شد، تیم مدعی قهرمانی شهرداری ارومیه مقابل میزبانش راهیاب ملل مریوان ۳ - ۱ به پیروزی رسید تا دومین برد خود را جشن بگیرد. در این دیدار شاگردان مصطفی کارخانه پس از واگذاری ست نخست به راهیاب، در سه ست بعد به پیروزی دست یافتند.

در بازی ‌دوم‌ این ‌هفته‌ نیز ‌تیم‌ پیام‌ مشهد در حالی‌ که پنج بازیکن خود را در اختیار نداشت، توانست با نتیجه قاطع ۳ بر یک مقابل میزبانش فولاد سیرجان به برتری برسد. گفته می‌شود پنج بازیکنان تیم پیام مشهد به دلیل اینکه قرار بود تیمشان با اتوبوس راهی سیرجان شود، حاضر به همراهی تیم‌ نشده‌ و دلیل این اقدام‌ خود را خستگی راه در صورت اعزام با اتوبوس اعلام ‌کرده‌اند.

در بازی‌ سوم‌ امروز‌ نیز تیم تازه لیگ‌برتری شده سپاهان اصفهان، با هدایت رحمان محمدی‌راد میزبان قدرتمند خود سایپای تهران را با نتیجه ۳ - ۱ شکست داد. به این ترتیب، دومین شکست شاگردان ناصر شهنازی ‌به عنوان یکی از‌ مدعیان‌ کسب‌ عنوان‌ قهرمانی، در لیگ‌برتر رقم‌ خورد. سایپا ست سوم را برد و ست‌های اول، دوم و چهارم را واگذار کرد.

در بازی چهارم نیز تیم شهرداری گنبد مهمان نه چندان قدرتمند خود شهروند اراک را سه بر یک شکست داد. گنبدی‌ها که ست نخست را به حریف واگذار ‌کرده بودند، در سه ست بعد مهمان خود را شکست دادند.

شهرداری ورامین نیز توانست میزبان خود کاله مازندران را با نتیجه قاطع سه بر صفر شکست دهد تا همچنان به عنوان مدافع قدرتمند عنوان قهرمانی پیشتازی کند.

نتایج بازی‌های امروز به شرح زیر رقم‌ خورد:

راهیاب ملل مریوان ۱ - ۳ شهرداری ارومیه (۲۵-۲۱، ۲۱-۲۵، ۲۳-۲۵ و ۱۶-۲۵)
سایپا تهران ۱ - ۳ سپاهان اصفهان (۲۲-۲۵، ۲۶-۲۸، ۲۵-۱۶ و ۲۰-۲۵)
فولاد سیرجان ایرانیان صفر - ۳ پیام خراسان (۲۳-۲۵، ۲۰-۲۵ و ۲۷-۲۹)
خاتم اردکان - شهداب یزد (بخاطر سفر رئیس جمهور به یزد کنسل شد)
کاله مازندران صفر - ۳ شهرداری ورامین (۲۰-۲۵، ۲۳-۲۵ و ۲۱-۲۵)
شهرداری گنبد ۳ - ۱ شهروند اراک (۲۲-۲۵، ۲۵-۲۱، ۲۵-۱۴ و ۲۵-۲۰)
پیکان تهران (قرعه استراحت)/ایسنا

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار