هفته پنجم و ششم لیگ برتر کشتی فرنگی و هفته سوم لیگ برتر کشتی آزاد روزهای چهارشنبه و پنجشنبه هفته جاری برگزار می شود.
کد خبر: ۷۹۲۰۶۰
تاریخ انتشار: ۰۵ آبان ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۵ 27 October 2019

به نقل از سایت سازمان لیگ کشتی، لیگ برتر کشتی فرنگی که در هفته های اخیر پیگیری شده و در 2 گروه 4 تیمی تا پایان هفته اول دور برگشت پیش رفته، روز چهارشنبه در 2 شهر ایذه و سیرجان در 2 هفته پایانی پیگیری خواهد شد تا چهره تیم های صعود کننده به نیمه نهایی مشخص شود.

 در لیگ برتر کشتی آزاد یک مسابقه حساس از گروه الف به میزبانی بجنورد برگزار می شود و بازار بزرگ ایران استراحت خواهد داشت.

 در گروه دیگر خرم آباد از یک مسابقه میزبانی خواهد کرد و دیگر دیدار این گروه میان تیم های رعدستارگان ساری و تا_ثبت_جهانی_توس به دلیل درخواست نماینده خراسان رضوی و در راستای حضور 3 کشتی گیر این تیم در ترکیب تیم ملی کشتی آزاد امید در مسابقات جهانی به تعویق افتاده است.

 

در ادامه برنامه مسابقات و اسامی ناظران و داوران آمده است:

کشتی آزاد:

هفته سوم دور رفت:

گروه الف:
اترک خراسان شمالی-آسانسور و پله برقی بهران-پاس تهران(پنجشنبه 9 آبان‌ماه، ساعت 17 – سالن شهید علیدخت بجنورد)

 

سرپرست مسابقات: علی اکبر طهماسبی(تهران)
ناظر سازمان لیگ: محمدحسین تام(خراسان رضوی)
سرپرست فنی: محمد مصلایی پور(داور درجه S1 از یزد
داوران بین المللی: اکبر نصیری(زنجان)، محمدعلی احمدی(مازندران)، محسن عبداللهی(مازندران)، حمیدرضا موسوی(سمنان)

 

گروه ب:
هیات کشتی خرم آباد-دانشگاه آزاد اسلامی(پنجشنبه 9 آبان ماه، ساعت 17 – سالن شهید چاغروند استادیوم تختی خرم آباد)

سرپرست مسابقات: حجت الله گودرزی(تهران)
ناظر سازمان لیگ: فرید بهرامی(لرستان)
سرپرست فنی: اردوان صاحب، داور درجه یک بین المللی از خوزستان
داوران بین المللی: بابک امجدی(تهران)، محمد رحیم پور(کردستان)، قادر باقری(البرز)، سیفعلی سلیمانپور(قم)

 

کشتی فرنگی:

هفته دوم دور برگشت:

گروه الف:
بازار بزرگ ایران-شهدای مدافع حرم قم(چهارشنبه 8 آبان ماه، ساعت 9 - سالن امام علی(ع) سیرجان)
هیات کشتی سیرجان-هیات کشتی خراسان جنوبی(چهارشنبه 8 آبان ماه، ساعت 11 - سالن امام علی(ع) سیرجان)

 

سرپرست مسابقات: اصغر رامبد(تهران)
ناظر سازمان لیگ: محمدجواد یزدانی نیا(کرمان)
سرپرست فنی: ابراهیم کریمی، داور درجه یک بین المللی از آذربایجان غربی
داوران بین المللی: بهروز زاده هندیجانی(خوزستان)، بهروز رضاپور(هرمزگان)، محمد مارزی(هرمزگان)، حمیدرضا عابدی(سیستان و بلوچستان)، مهدی صدوقی(اصفهان)

 

گروه ب:
آریوبرزن بهبهان-دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان(چهارشنبه 8 آبان ماه، ساعت 9 – سالن غلامرضا تختی ایذه)
سیناصنعت ایذه-رعدپدافند نوشهر(چهارشنبه 8 آبان ماه، ساعت 11– سالن غلامرضا تختی ایذه)

 

سرپرست مسابقات: اصغر محمدی(تهران)
ناظر سازمان لیگ: شهاب نادری فارسانی(چهارمحال و بختیاری)
سرپرست فنی: محمدابراهیم امامی، داور درجه S1از تهران
داوران بین المللی: کوروش تقی زاده(بوشهر)، بهنام شیرمحمدی(تهران)، ابوالفضل سبزعلی(تهران)، شیرزاد غلامزاده(لرستان)، حسین عسگری(تهران)

 

هفته سوم دور برگشت:

گروه الف:
بازار بزرگ ایران-هیات کشتی خراسان جنوبی(چهارشنبه 8 آبان ماه، ساعت 16- سالن امام علی(ع) سیرجان)
هیات کشتی سیرجان-شهدای مدافع حرم قم(چهارشنبه 8 آبان ماه، ساعت 18- سالن امام علی(ع) سیرجان)

 

سرپرست مسابقات: اصغر رامبد(تهران)
ناظر سازمان لیگ: محمدجواد یزدانی نیا(کرمان)
سرپرست فنی: ابراهیم کریمی، داور درجه یک بین المللی از آذربایجان غربی
داوران بین المللی: بهروز زاده هندیجانی(خوزستان)، بهروز رضاپور(هرمزگان)، محمد مارزی(هرمزگان)، حمیدرضا عابدی(سیستان و بلوچستان)، مهدی صدوقی(اصفهان)

 

گروه ب:
آریوبرزن بهبهان-رعدپدافند نوشهر(چهارشنبه 8 آبان ماه، ساعت 16– سالن غلامرضا تختی ایذه)
سیناصنعت ایذه-دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان(چهارشنبه 8 آبان ماه، ساعت 18– سالن غلامرضا تختی ایذه)

سرپرست مسابقات: اصغر محمدی(تهران)
ناظر سازمان لیگ: شهاب نادری فارسانی(چهارمحال و بختیاری)
سرپرست فنی: محمدابراهیم امامی، داور درجه S1از تهران
داوران بین المللی: کوروش تقی زاده(بوشهر)، بهنام شیرمحمدی(تهران)، ابوالفضل سبزعلی(تهران)، شیرزاد غلامزاده(لرستان)، حسین عسگری(تهران)

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار