همزمان با پایان تعطیلات تابستانی و آغاز سال تحصیلی پلیس راه نیروی انتظامی روز چهارشنبه با اعلام برنامه محدودیت‌های ترافیکی پایان هفته در محورهای منتهی به مازندران، از یک طرفه شدن جاده کندوان و هراز در سه روز پایانی این تعطیلات خبر داد.
کد خبر: ۷۸۱۱۶۰
تاریخ انتشار: ۲۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۷ 18 September 2019

همه ساله همزمان با پایان تعطیلات تابستانی، محورهای منتهی به پایتخت به دلیل حجم زیاد تردد خودروها برای بازگشت به پایتخت و دیگر شهرها زیر بار ترافیک سنگین خودروها قرار می گیرد و به همین دلیل هم پلیس راه کشور امسال نیز برای کاهش ترافیک در دو محور کندوان و هراز و روان سازی حرکت خودروها محدودیت های چند روزه را در این دو محور اعمال می کند تا از این طریق مسافران بدون هیچگونه حادثه ای و با ترافیک روان تر به مقصد برسند.

بر اساس اعلام روز چهارشنبه پلیس راه کشور، اعمال محدودیت‌های ترافیکی در محورهای اصلی مازندران به پایتخت از ساعت ۱۲ امروز (چهارشنبه) شروع می شود و تا ۲ بامداد روز دوشنبه اول مهر ماه سال جاری ادامه خواهد داشت.

محور چالوس - کرج
- تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ روز جمعه بیست و نهم شهریور تا ۲ بامداد روز شنبه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ روز جمعه تا ۲ بامداد روز شنبه از مرزن آباد به سمت کرج یک طرفه خواهد بود.

- تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ روز شنبه سی ام شهریور تا ۲ بامداد روز یکشنبه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مأمورین پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ روز شنبه تا ۲ بامداد روز یکشنبه از مرزن آباد به سمت کرج بصورت یکطرفه خواهد بود.

-تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ روز یکشنبه سی و یکم شهریور تا ۲ بامداد روز دوشنبه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مأمورین پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ روز یکشنبه تا ۲ بامداد روز دوشنبه از مرزن آباد به سمت کرج بصورت یکطرفه خواهد بود.

- تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از محور کرج – چالوس ممنوع است.

محور هراز
- تردد تمامی تریلرها در محور هراز در این مدت ممنوع است.

- تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ روز جمعه بیست و نهم شهریور تا ۲ بامداد روز شنبه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و با اعلام مأمورین پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ روز جمعه تا ۲ بامداد روز بعد از آب اسک به سمت رودهن (محدوده مشاء ) بصورت یکطرفه خواهد بود.

- تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ روز شنبه سی ام شهریور تا ۲ بامداد روز یکشنبه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و با اعلام مأمورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ روز شنبه تا ۲ بامداد روز بعد ازآب اسک به سمت رودهن (محدوده مشاء ) بصورت یکطرفه خواهد بود.

- تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ روز یکشنبه سی و یکم شهریور تا ۲ بامداد روز دوشنبه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و با اعلام مأمورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ روز یکشنبه تا ۲ بامداد روز بعد از آب اسک به سمت رودهن (محدوده مشاء ) بصورت یکطرفه خواهد بود.

همچنین تردد تمامی کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ امروز تا ۲ بامداد روز پنجشنبه و از ساعت ۶ روزهای پنجشنبه، جمعه، شنبه و یکشنبه (بیست وهشتم تا سی و یکم شهریور) تا ۲ بامداد روز بعد از محور هراز ممنوع می باشد.

محور فیروزکوه

تردد کلیه تریلرها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ تا ۲۴ روز جمعه بیست و نهم شهریور از قائم شهر به سمت تهران ممنوع است.

ایرنا

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار