علی علیپور که حالا جزو برترین گلزنان تاریخ باشگاه است، در شرایطی نخستین امید گلزنی تیمش به حساب می‌آید که در لیگ پانزدهم و هجدهم توانست در افتتاحیه گلزنی کند.
کد خبر: ۷۷۳۶۳۵
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۵ 21 August 2019

به گزارش تابناک مازندران،  علی علیپور در لیگ پانزدهم و هجدهم موفق شد نخستین گل فصل پرسپولیس را بزند و حالا امیدوار به هت تریک است.
دیدار تیم های پرسپولیس و پارس جنوبی در حالی برگزار می‌شود که امید نخست کالدرون برای گلزنی در این بازی، مهاجمی است که شماره ۷۰ را برتن دارد. علی علیپور که حالا جزو برترین گلزنان تاریخ باشگاه است، در شرایطی نخستین امید گلزنی تیمش به حساب می‌آید که در لیگ پانزدهم و هجدهم توانست در افتتاحیه گلزنی کند.

 در لیگ پانزدهم سانتر کوتاه رامین رضاییان در دهانه دروازه با ضربه سر علیپور همراه و سبب شد تا تیم پرسپولیس از پدیده مشهد پیش بیفتد. فصل گذشته نیز علیپور توانست در هفته اول به پدیده گلزنی کند اما این بار گلِ او از نقطه پنالتی به ثمر رسید.

علیپور فصل گذشته توانست دو بار دروازه پارس جنوبی را باز کند و حتی گل سوم را هم زد که با تصمیم داور آن گل مردود اعلام شد. حالا باید دید آیا او می تواند برای سومین بار در افتتاحیه گلزنی کند و همچنین سومین گل خود برابر پارس جنوبی را بزند یا خیر؟

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار