رضا مهاجری، سرمربی نساجی مازندران گفت:. یک امانتی به نام تیم نساجی به من سپرده شده و همه اعضای تیم باید در یک مسیر مشخص حرکت کنیم و نسبت به هواداران، پاسخگو باشیم.
کد خبر: ۷۷۲۸۲۷
تاریخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۷ 18 August 2019

 تیم فوتبال نساجی در آخرین بازی تدارکاتی خود، عصر روز جمعه گذشته مقابل شهدای بابلسر در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر به میدان رفت و با حساب یک بر صفر به برتری رسید. تیم شمالی کشورمان روز پنجشنبه، لیگ را با بازی برابر گل گهر در سیرجان استارت می‌زند.

قبل از شروع فصل نوزدهم، خواندن صحبت‌های رضا مهاجری در خصوص شرایط نساجی، بازی تدارکاتی، عملکرد جوانان و البته سوتفاهم‌های داخل تیم، می‌تواند جالب توجه باشد.

*از بازی تدارکاتی مقابل شهدای بابلسر بگویید. شرایط چطور بود؟

برای این دیدار، بازیکنانم استراحت کافی نداشتند و تعدادی از آنها هم، شب قبل از این دیدار به قائمشهر رسیدند، چون با سپاهان بازی داشتیم، اما همه دوست داشتند در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر به میدان بروند. حس بازی در حضور تماشاگر باعث شد همه بیایند و به نوعی از تیم‌مان مقابل چشم هواداران نساجی، رونمایی کنیم. بازی را هم بردیم تا با شیرینی به کارمان پایان بدهیم.

*به نظر می‌رسید با ترکیب اصلی بازی نکردید؟

بله در این دیدار تلاش کردیم به بازیکنان جوان تیم میدان بدهیم. به نوعی این دیدار برای ما، بازی آزمون و خطا بود. امیدوارم روز پنجشنبه مقابل گل‌گهر که تیم خوبی است، بتوانیم از همه این تجربیات در جهت کسب بهترین نتیجه ممکن استفاده کنیم.

*دو مدافع کناری نساجی در این دیدار عملکرد خوبی داشتند. شما هم از آن‌ها رضایت دارید؟

من نه تنها از این دو بازیکن بلکه از همه رضایت دارم. از سوی دیگر، سیاست تاکتیکی من، اضافه شدن بازیکنان کناری در هنگام حمله است. بحث‌های تاکتیکی را نمی‌خواهم باز کنم، اما این جوان ها، به خوبی در ترکیب تیم جواب دادند.

*نظرتان در مورد هواداران نساجی چیست؟

اگر بخواهم حرف‌های تکراری بزنم، برخی تصور می‌کنند به دنبال آن هستم تا غلو کنم، ولی حضور این تماشاگران استثنایی و انکارناپذیر است. چه من در نساجی باشم یا نباشم، آنها را نمی‌توانیم انکار کنیم. در سال‌های قبل هم، همیشه از تماشاگران نساجی تعریف و تمجید کردم و معتقدم حضور آنها، بیشترین کمک را به تیم ما می‌کند.

*در این فصل هم باید روی چمن مصنوعی ورزشگاه شهید وطنی بازی کنید. این موضوع کارتان را سخت نمی‌کند؟

قبل از هر چیز باید از مسئولان هیئت فوتبال درخواست کنم از این چمن مصنوعی مراقبت کنند. من شنیدم که به خاطر درآمدزایی، ممکن است چمن مصنوعی ورزشگاه اجاره داده شود و این در شرایطی است که زمین چمن مصنوعی باید حداقل هفته‌ای یکبار بُرس کشیده شده و گرانول آن چک شود تا بتوانیم سرعت فوتبالی که در طول فصل باید به نمایش بگذاریم را بالا ببریم. روی این چمن فعلی نمی‌توانیم با سرعت زیاد بازی کنیم. فعلا این امکانات ما است و باید در این زمین، بازی‌های خانگی را پشت سر بگذاریم. اگر از همین زمین هم به درستی مراقبت شود، می‌تواند به ما کمک کند.

*در مورد شرایط محمد عباس زاده هم صحبت می‌کنید؟

شرایط خاصی که نیست. ضمن احترامی که برای همه بازیکنان قائل هستم، اما انتظاراتم از عباس‌زاده به عنوان کاپیتان تیم، نسبت به بقیه بالاتر است. ما یک اولویت داریم، آن هم نساجی است. یک امانتی به نام تیم نساجی به من سپرده شده و بحث محمد را ندارم بلکه در مورد همه اعضای تیم می‌گویم؛ ما باید در یک مسیر مشخص حرکت کنیم و نسبت به هواداران، پاسخگو باشیم. امیدوارم سوتفاهمی که مربوط به داخل تیم بود و کسی حق نداشت آن را به بیرون بکشاند، خیلی زود مرتفع شود. نمی‌دانم این خبر‌ها چرا باید از داخل تیم، بیرون برود. در هر خانواده‌ای ممکن است یکسری اتفاقات رخ بدهد، اما فردی که اخبار تیم را بیرون می‌برد، کار درستی انجام نداده است.

*بحث تمرین نساجی در قائمشهر هم دوباره داغ شده است. شما فکر می‌کنید چه زمانی تمرینات نساجی در قائمشهر برگزار شود؟

من بار دیگر اعلام می‌کنم شخصا دوست دارم تمرینات تیم مان در همین شهر باشد. نساجی باید در قائمشهر تمرین کند. دیدید که تیم را آوردم و اینجا تمرین دادم، اما هر روز، در یک ورزشگاه تمرین کردیم آنهم بدون رختکن، دوش و امکانات. اگر بنا است که نساجی بزرگ شود، نیاز به ابزار دارد. باید ابتدا زمین، رختکن و سایر امکانات را در اختیار داشته باشیم و آرامش را به بازیکنان هدیه بدهیم، سپس به فکر تمرین باشیم. اگر بازیکن بیرون زمین امکاناتی نداشته باشد، داخل زمین نیز، آرامش ندارد. به بنده امکانات و ابزار کارم را بدهند، من با سر می‌دَوَم. من متعلق به این استان هستم و خانواده ام به حضور من نیاز دارند. بعد از سال‌ها دوری، به استان خودم برگشتم و این مهم‌ترین انگیزه برای من بود. از سوی دیگر، هیچ تعلق خاطری به تهران ندارم. انشالله امکانات حداقلی در قائمشهر به ما بدهند تا بتوانیم تمرینات را در همین شهر برگزار کنیم.

 


منبع: میزان

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار