فرمانده انتظامی مازندران از کشف 38 دستگاه بیت کوین و متعلقان آن به ارزش 3 میلیارد ریال در ساری خبر داد.
کد خبر: ۷۶۲۶۳۴
تاریخ انتشار: ۲۳ تير ۱۳۹۸ - ۲۳:۱۸ 14 July 2019

سردار سید محمود میرفیضی امروز در گفت‌وگو یی، گفت: در اجرای تدابیر مقام معظم رهبری و تحقق شعار سال، طرح تشدید مبارزه با قاچاق کالا و ارز و برخورد با مفسدان اقتصادی به عنوان یکی از اولویت‌های برنامه‌های انتظامی استان در دستور کار پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: در اجرای این طرح، کارآگاهان اداره مبارزه با جرایم اقتصادی پلیس آگاهی با انجام اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی یکی از مخلان امنیت اقتصادی در شهرستان ساری شدند.

فرمانده انتظامی استان مازندران تصریح کرد: ماموران با هماهنگی قضائی، فردی که با خریداری دستگاه‌های "بیت کوین" بدنبال اخلال در نظام اقتصادی کشور بود را شناسایی و حین انتقال این تجهیزات در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر کردند.

این مسئول از کشف 38 دستگاه بیت کوین به همرا 45 دستگاه منبع تغذیه در یکی از شرکت‌های باربری متعلق به متهم خبر داد و اظهار کرد: برابر نظر کارشناسان ارزش کالاهای قاچاق کشف شده بالغ بر 3 میلیارد ریال برآورد شده است.

میرفیضی تاکید مقام معظم رهبری در شعار سال بر رونق تولید را فرصت مغتنمی برای پیشرفت و توسعه کشور عنوان کرد و اظهار داشت: مبارزه بی امان با قاچاق کالا و ارز و برخورد با جرایم اقتصادی گامی موثر در حمایت از تولید داخلی و سرمایه گذاری داخلی است.

وی پدیده قاچاق و هرگونه فعالیت های اقتصادی غیر قانونی را موجب اخلال در نظام اقتصادی کشور دانست و تصریح کرد: خرید و مصرف کالای قاچاق و هرگونه فعالیت اقتصادی غیر قانونی باعث اخلال در عرضه تولیدات داخلی، تعطیلی کارخانه ها و افزایش بیکاری است.

بلاغ

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار