فابریتزیو مایلو، همبازی سابق جان فرانکو زولا قصد ربودن وی را داشته است.
کد خبر: ۷۶۱۱۷۵
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۳۹۸ - ۰۰:۴۶ 10 July 2019

فابریتزیو مایلو، همبازی سابق جان فرانکو زولا قصد ربودن وی را داشته است.
به گزارش فرتاک نیوز،

فابریتزیو مایلو که روزگاری همبازی زولا بود اما بعدها به خلاف کشیده شد، در زندان با دوستانش نقشه ربودن ستاره آن روزهای فوتبال ایتالیا را کشیده بود اما این اتفاق رخ نداده است.

فابریزتیو مایلو در سال 1994 عضو گروهی بود که برای کالیتسو تانزی تاجر میلیاردر کار می کرد و آنها قصد داشتند جان فرانکو زولا، ستاره سابق فوتبال ایتالیا که در آن مقطع برای پارما بازی می کرد را بربایند اما در نهایت این عملیات با ناکامی همراه شد.

فابریتزیو مایلو گفت: "ما مدت ها در تمرینات زولا را دنبال می کردیم و در کل ایتالیا به به دنبال وی بودیم. برنامه ما این بود که وقتی زولا به پمپ بنزین رفت، با دو ماشین وی را بدزدیم زیرا در آن مقطع آدم ربایی در ایتالیا فراگیر شده بود.

ایستادیم تا باک ماشین وی پر شود اما هنگامیکه این اتفاق رخ داد زولا به سوی ما آمد و من با خودم گفتم دارم چه کار می کنم؟ زولا به سمت ما آمد و با لبخند پرسید آیا می خواهیم با وی عکس بگیریم؟

چند کلمه ای با هم صحبت کردیم و به زولا گفتم که من یکی از طرفدار پر و پا قرص وی هستم و در نهایت او شناسنامه من را امضا کرد. در هنگام امضا وی خالکوبی 5 ستاره که تنها مختص به خلافکاران زندانی است را روی دست من دید. با دیدن این خالکوبی، زولا به سرعت به راه افتاد، به سمت ماشین خود برگشت و رفت. بچه های دیگر گروه گفتند حالا باید این کار را را انجام دهیم اما گفتم نمی توانم."

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار