قهرمانی حسن، رضا و امیر محمد یزدانی
رقا بت‌های مرحله نهایی انتخابی تیم ملی کشتی آزاد به منظور حضور در مسابقات جهانی قزاقستاندر 5 وزن المپیکی 65، 74، از ساعت 11:30 صبح امروز (جمعه 7 تیرماه) در سالن 12 هزار نفری آزادی تهران برگزار شد که با درخشش کشتی گیران مازندرانی همراه بود .
کد خبر: ۷۵۷۸۵۶
تاریخ انتشار: ۰۷ تير ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۷ 28 June 2019

به گزارش تابناک مازندران، رقا بت‌های مرحله نهایی انتخابی تیم ملی کشتی آزاد به منظور حضور در مسابقات جهانی قزاقستاندر 5 وزن المپیکی 65، 74، از ساعت 11:30 صبح امروز (جمعه 7 تیرماه) در سالن 12 هزار نفری آزادی تهران برگزار شد که با درخشش کشتی گیران مازندرانی همراه بود .

بر اساس این گزارش، مرحله نهایی انتخابی تیم ملی کشتی آزاد در اوزان ۶۵ ۷۴، ۸۶، ۹۷ و ۱۲۵ کیلوگرم با معرفی نفرات برتر به پایان رسید.

نتایج این مسابقات و رده بندی نفرات برتر به شرح زیر است:

دور اول:
وزن ۶۵ کیلوگرم:
مرتضی قیاسی (لرستان)، برنده ۳ – پیمان بیابانی (تهران) ۲
امیرمحمد یزدانی (مازندران)، برنده ۳ – ایمان صادقی (مازندران) ۲
وزن ۷۴ کیلوگرم:
محمد نخودی (مازندران)، برنده ۴ – سید احمد محمدی (مازندران) ۴
حامد رشیدی (اصفهان) صفر – رضا افضلی (کرمانشاه)، برنده ۴
وزن ۱۲۵ کیلوگرم:
پرویز هادی (آذربایجان شرقی)، برنده ۴ - یداله محبی (کرمانشاه) ۲
کمیل قاسمی (مازندران) استراحت
وزن ۹۷ کیلوگرم:
علی شعبانی (مازندران)، برنده – علیرضا گودرزی (سیستان و بلوچستان) حاضر نشد
حامد طالبی زرین کمر (مازندران) استراحت
رضا یزدانی (مازندران) استراحت

دور دوم:
وزن ۶۵ کیلوگرم:
ایمان صادقی (مازندران)، برنده ۶ – پیمان بیابانی (تهران) ۴
امیرمحمد یزدانی (مازندران)، برنده ۵ - مرتضی قیاسی (لرستان) ۴
وزن ۷۴ کیلوگرم:
رضا افضلی (کرمانشاه)، برنده ۹ – سید احمد محمدی (مازندران) ۷
حامد رشیدی (اصفهان)، برنده ۴ – محمد نخودی (مازندران) ۴

وزن ۹۷ کیلوگرم:
حامد طالبی زرین کمر (مازندران) ۲ – علی شعبانی (مازندران) برنده ۳
رضا یزدانی (مازندران) استراحت
وزن ۱۲۵ کیلوگرم:
یداله محبی (کرمانشاه)، برنده ۶ – کمیل قاسمی (مازندران) ۲
پرویز هادی (آذربایجان شرقی) استراحت

دور سوم:
وزن ۸۶ کیلوگرم:
کامران قاسم پور (مازندران) ۳ – حسن یزدانی (مازندران)، برنده ۶
وزن ۶۵ کیلوگرم:
امیرمحمد یزدانی (مازندران) ۱ – پیمان بیابانی (تهران)، برنده ۶
ایمان صادقی (مازندران)، برنده ۲ – مرتضی قیاسی (لرستان) ۱
وزن ۷۴ کیلوگرم:
حامد رشیدی (اصفهان) ۷ – سید احمد محمدی (مازندران)، برنده ۷
رضا افضلی (کرمانشاه)، برنده ۵ - محمد نخودی (مازندران) صفر
وزن ۹۷ کیلوگرم:
رضا یزدانی (مازندران)، برنده ۵ – علی شعبانی (مازندران) ۳
وزن ۱۲۵ کیلوگرم:
کمیل قاسمی (مازندران) صفر – پرویز هادی (آذربایجان شرقی)، برنده ۴
یداله محبی (کرمانشاه) استراحت

 

رده بندی نفرات برتر این مسابقات به شرح زیر است:
۶۵ کیلوگرم: ۱- امیرمحمد یزدانی (مازندران) ۲- ایمان صادقی (مازندران) ۳- مرتضی قیاسی (لرستان) ۴- پیمان بیابانی (تهران)
۷۴ کیلوگرم: ۱- رضا افضلی (کرمانشاه) ۲- سید احمد محمدی (مازندران) ۳- حامد رشیدی (اصفهان) ۴- محمد نخودی (مازندران)
۸۶ کیلوگرم: ۱- حسن یزدانی (مازندران) ۲- کامران قاسم پور (مازندران)
۹۷ کیلوگرم: ۱- رضا یزدانی (مازندران) ۲- علی شعبانی (مازندران) ۳- حامد طالبی زرین کمر (مازندران)
۱۲۵ کیلوگرم: ۱- پرویز هادی (آذربایجان شرقی) ۲- یداله محبی (کرمانشاه) ۲- کمیل قاسمی (مازندران)

 

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار