یحیی گل‌محمدی به مدیران پرسپولیس گفته رابطه خوب و صمیمانه‌ای با حمیداوی دارد و خودش رضایتنامه را برای جدایی یحیی از پدیده می‌تواند بگیرد.
کد خبر: ۷۵۵۶۴۱
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۰ 20 June 2019

خبرورزشی ، تا همین دو روز قبل با هر یک از مدیران پرسپولیس صحبت می‌کردیم حرف از بازگشت برانکو می‌زد و در صورت عدم بازگشت مرد کروات از گزینه‌های خارجی صحبت می‌کرد.

مسئولان پرسپولیس تا همین دو روز پیش اعتقاد داشتند فقط یک مربی بزرگ خارجی می‌تواند هواداران خشمگین خارجی را ساکت کند اما...
امروز خبر جدیدی به گوش‌مان رسید؛ اینکه برخی مدیران پرسپولیس به این نتیجه رسیده‌اند که این تیم بازیکنان خوب و هماهنگی دارد و بدون ریخت و پاش برای مربی خارجی هم می‌تواند نتیجه بگیرد!

این دوستان ابتدا سیگنال‌هایی به افشین قطبی دادند، اما پس از اعتراض شدید هواداران پرسپولیس، این خبر را تکذیب کردند، در حالی که شنیده‌ها حکایت از مذاکرات ابتدایی با سرمربی سابق پرسپولیس دارد.

از طرفی دیگر یحیی گل‌محمدی که با پدیده سهمیه آسیا گرفت هم مد نظر مدیران پرسپولیس قرار گرفته است. مردی که او هم تجربه خوبی در پرسپولیس دارد و در سال‌های گذشته با ذوب‌آهن و پدیده نشان داده که مربی کاربلدی است. در مورد یحیی گفته می‌شود بندی در قراردادش گنجانده که در صورت رسیدن پیشنهاد پرسپولیس بتواند از این تیم جدا شود.


این در حالی است که حمیداوی، مالک پدیده شهرخودرو هم به کرات اعلام کرده هیچ بندی در قرارداد یحیی گل‌محمدی وجود ندارد و او سرمربی این تیم مشهدی در لیگ نوزدهم خواهد بود.

یکی از نزدیکان باشگاه پرسپولیس به ما خبر داد یحیی گل‌محمدی به مدیران تیم قهرمان گفته رابطه خوب و صمیمانه‌ای با حمیداوی دارد و خودش رضایتنامه را برای جدایی یحیی از پدیده می‌تواند بگیرد.
گفته می‌شود یحیی گل‌محمدی قرارداد سنگین مالی ۳ میلیارد تومانی با پدیده دارد ولی به تازگی تماس‌هایی با چند بازیکن کلیدی پرسپولیس گرفته تا مطمئن شود از این تیم جدا نمی‌شوند!

اگر این اخبار صحت داشته باشد به نظر می‌رسد دوستان ابتدا اسم افشین قطبی را مطرح کرده‌اند که پس از واکنش منفی هواداران، آنان را به عقد قرارداد با یحیی گل‌محمدی راضی کنند!
البته باید منتظر ماند و دید واکنش هواداران پرسپولیس به این گزینه جدی ایرانی برای جانشینی برانکو چه خواهد بود؟

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار