برخورد یک دستگاه خودرو با پژو 405 که به صورت غیر مجاز در لبه دره جاده لار به رینه محور هراز پارک کرده بود، سبب سقوط خودروی پارک شده به ته دره و جراحت شدید سرنشین آن شد.
کد خبر: ۷۵۵۶۳۸
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۱ 20 June 2019

برخورد یک دستگاه خودرو با پژو 405 که به صورت غیر مجاز در لبه دره جاده لار به رینه محور هراز پارک کرده بود، سبب سقوط خودروی پارک شده به ته دره و جراحت شدید سرنشین آن شد.

 رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان آمل در گفت و گو خبرنگار ایرنا گفت: این حادثه ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه در محدوده جاده فرعی لار به شهر رینه در جاده هراز اتفاق افتاد.

جمشید نیکزاد افزود: متأسفانه خودرو پژو در لبه پرتگاه مسیر پارک شده بود، اما با وجود پیاده شدن راننده، همسر وی در خودرو نشسته بود که با انحراف و برخورد سواری دوو، خودرو پژو به ته دره سقوط کرد.

به گفته او، سرنشین پژو پس از سقوط به دره از ماشین پرتاب شد که با حضور بموقع تیم امداد هلال احمر و بالگرد ۱۱۵، مصدوم ۳۲ ساله از ته دره بالاکشیده شده و به بیمارستان ۱۷ شهریور آمل انتقال یافت.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان آمل با بیان اینکه خودرو دوو هم در این حادثه آتش گرفت، گفت: خوشبختانه حال ۲ راننده خودرو خوب است اما سرنشین زن پژو دچار جراحت‌ها و شکستگی جدی شد.

سرنشینان پژو ۴۰۵ از اهالی استان تهران بودند.

توقف غیر مجاز در حاشیه مسیرها و رودخانه‌های کوهستانی استان مازندران همواره منجر به خسارات جانی و مالی می‌شود.

چندی پیش هم چهار نفر از مسافران در جاده هراز به هنگام توقف در حاشیه رودخانه هراز به داخل رودخانه سقوط کرده و جان باختند.

علاوه بر این حدود یک ماه پیش نیز یک دستگاه خودرو به علت توقف در حاشیه محور هراز در محدوده وانا بر اثر برخورد خودروی عبوری به دره هراز سقوط کرد که در آن حادثه هم یک نفر کشته و چند نفر زخمی شدند.

جاده ۷۷ یا جاده هراز، با حدود ۱۸۰ کیلومتر طول یکی از مهم‌ترین محورهای مواصلاتی میان مازندران و پایتخت کشور است.

این جاده علاوه بر زیبا بودن مسیرها و دره‌های خطرناکی نیز دارد که در برخی مناطق عمق ان به پنجاه متر می‌رسد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار