دادستان عمومی و انقلاب مازندران: با خاطیان هنجارشکنی در سدلفور برخورد جدی می‌شود.
کد خبر: ۷۵۱۸۸۳
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۴ 07 June 2019

 دادستان عمومی و انقلاب مازندران: با خاطیان هنجارشکنی در سدلفور برخورد جدی می‌شود.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، دادستان عمومی و انقلاب مازندران با اشاره به بی‌حجابی و هنجارشکنی در سد لفور و به انتشار تصاویر آن در شبکه‌های اجتماعی گفت: بر اساس دستور رئیس کل دادگستری استان به دادستان مازندران این موضوع به صورت ویژه بررسی می شود.
سیدیونس حسینی‌عالمی با بیان اینکه فردا بازدیدی از منطقه صورت می‌گیرد و با خاطیان به صورت جدی برخورد می‌شود افزود: حضور عده‌ای از افراد به صورت مختلط و نداشتن هیچ پوشش و انتشار این تصاویر در شبکه‌های اجتماعی جرم محسوب می‌شود و قطعا با خاطیان این مسأله برخورد خواهد شد.

وی با تاکید بر اینکه برای آب منطقه‌ای استان که اعلام کرده؛ فضا در اختیار بخش خصوصی بوده و به آنها ارتباطی ندارد، نیز تکالیفی در نظر گرفته می‌شود خاطرنشان کرد: نظارت بر عهده آب منطقه‌‌ای است و ممکن است واگذاری مقطعی در اختیار بخش خصوصی باشد اما تکلیف اینکه به چه کسانی واگذار شود و مراقبت‌های نظارتی از سوی آب منطقه‌ای بوده است.

حسینی‌عالمی با اشاره به اینکه نیروی انتظامی نیز در این زمینه به صورت قاطعانه وارد شده است تصریح کرد: به نظر من تا زمانی که مسؤولان به وظایف خود به درستی عمل نکنند این تخلفات صورت می‌گیرد و مسؤولان در این زمان سعی می‌کنند مسؤولیت خود را واگذار کنند که در این زمینه بخشی از تخلفات متوجه آب منطقه‌ای مازندران است.

دادستان مازندران با بیان اینکه حضور مسؤولانه نهادهای مرتبط با مناطق گردشگری جلوی تخلفات و ناهنجاری‌های اجتماعی را می‌‌گیرد افزود: اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی، گردشگری استان باید در حوزه مسؤولیتی خود به درستی عمل کند و نباید به بهانه اینکه دست خصوصی است سلب مسؤولیت کند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار