مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا اعلام کرد: ترافیک در محورهای منتهی به شمال کشور سنگین است و در واقع ترافیک پرحجم و روان توسط نیروهای مستقر در مسیرها و دوربین های نظارتی مشاهده می شود.
کد خبر: ۷۵۱۶۱۵
تاریخ انتشار: ۱۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۶ 05 June 2019

به گزارش عصر چهارشنبه مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا، ترافیک در مسیر جنوب به شمال محور کرج به چالوس (از ابتدای محور تا کیلومتر ۵) در طول محور سنگین، پر حجم و روان و مسیر جنوب به شمال محور قزوین به رشت (محدوده رودبار) در طول محور سنگین و نیمه سنگین است.

همچنین ترافیک در مسیر جنوب به شمال محور هراز (محدوده امام زاده هاشم) در طول محور نیمه سنگین، پرحجم و روان و مسیر جنوب به شمال محور فیروزکوه پرحجم و روان گزارش شده است.

براساس اعلام مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا، ترافیک در آزادراه تهران به کرج (محدوده گرمدره و پل کلاک تا پل فردیس) پرحجم و روان، آزادراه کرج به قزوین (از پل فردیس تا پایانه شهید کلانتری) پرحجم و روان
و استان اردبیل محور اردبیل به آستارا (محدوده گردنه حیران) سنگین ثبت و گزارش شده است.

براساس اعلام پلیس راهور ناجا سایر محورهای کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردارند.

مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور نیروی انتظامی با شماره تلفن های ۸۸۲۵۵۵۵۵ (۱۰ خط) و ۱۲۰ به طور شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راه های کشور و امدادرسانی احتمالی به هموطنان است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار