راننده متخلف پورشه در محور بابل به بابلسر متوقف و به دلیل توهین به پلیس راهی مراجع قضائی شد.
کد خبر: ۷۴۷۹۶۷
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۶:۰۴ 24 May 2019

راننده متخلف پورشه در محور بابل به بابلسر متوقف و به دلیل توهین به پلیس راهی مراجع قضائی شد.
روز گذشته پورشه‌سواری که با سرعت غیرمجاز و حرکات مارپیچ در محور بابل به بابلسر درحال تردد بود توجه ماموران پلیس را به خود جلب کرد ولی باتوجه به هشداری که به راننده متخلف داده شد، توقف نکرد.

مأموران پلیس از همکاران خود در محور بابلسر به فریدون‌کنار خواستند که جلوی تخلفات این راننده را بگیرند که متاسفانه باز هم دستور توقف ماموران به خودروی متخلف مورد بی‌توجهی راننده قرار گرفت.

در ادامه، راننده پورشه در اثر عدم توجه به تذکرات ماموران کنترل خود را از دست داد و به خودروی پلیس‌راهور برخورد کرد و باعث وارد آمدن خسارت به خودروی سمند پلیس‌ راه شد.

پس از برخورد پورشه با خودروی پلیس، راننده متخلف بیرون آمده و شروع به فحاشی به پلیس کرد که پس از درگیری شخص مورد نظر با ماموران راهنمایی و رانندگی و پلیس، متهم دستگیر و به مرجع قضائی معرفی و خودروی این فرد به پارکینگ شهر "سرخ‌رود" انتقال داده شد.

رئیس پلیس راه مازندران نیز با بیان اینکه دلیل توقیف این خودرو سرعت بالا و ارتکاب به تخلفات حادثه‌ساز ازجمله حرکات مارپیچ بوده است، بیان کرد: پرونده تخلف این فرد صورت جلسه و به مراجع قضایی منعکس شده است.

علیرضا قدمی با تأکید بر اینکه نوع خودرو مهم نیست، گفت: پلیس به شدت با تخلفات رانندگی برخورد می‌کند؛ چرا که مهم‌ترین اصل برای رانندگان رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی برای همه افراد جامعه است.

بلاغ

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار