فرمانده ناحیه مقاومت بسیج رامسر گفت: جوانان امروز ببینند که جوانان دوران دفاع مقدس با عمل انقلابی و ایثار و با امکانات کم مقابل استکبار ایستادند و پیروز شدند و آن را الگوي خود قرار دهند.
کد خبر: ۷۴۷۷۱۷
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۵ 23 May 2019

 محمد محمدی در نشست خبری خود به مناسبت فرارسیدن حماسه سوم خرداد و سالروز فتح خرمشهر ضمن گرامی داشت این ایام و ولادت امام حسن مجتبی (ع) اظهار کرد: در ماه نزول قرآن قرار داریم و باید تلاش کنیم تا قرآن را در همه زندگی مان و اعمالامان و رفتارمان راهنمای خود قرار دهیم.

وی افزود: اگر ما از قرآن دوری کنیم دشمن از این فرصت و خلا استفاده می کند و روز به روز در ما بی ایمانی و وابستگی به خودش را تزریق خواهد کرد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج رامسر با بیان اینکه بسیاری از مشکلاتی که در جامعه مشاهده می کنیم به دلیل فاصله گرفتن از قرآن و عمل نکردن به آن است خاطر نشان کرد: اگر ما می بینیم که رهبری فرمودند رژیم صهیونیستی تا ۲۵ سال آینده را نخواهید دید بر اساس واقعیت و عمل به قرآن است.

این مسئول با اشاره به پیروزی و فتح خرمشهر در سوم خرداد سال ۶۱ تصریح کرد: حماسه خرمشهر آغاز شکست استکبار جهانی و در راس آن آمریکای جنایت کار بود زیرا آن زمان انقلاب ما با کشورهای غربی و بیش از ۴۰ کشور دنیا در جنگ بود.

محمدی تاکید کرد: حماسه فتح خرمشهر باید الگویی برای جوانان باشد وهمان طور که حضرت آقا در بیانیه گام دوم آورده است باید امورات کشور را در دست بگیرند.

محمدی در ادامه بیان کرد: جوانان امروز ببینند که جوانان دوران دفاع مقدس با عمل انقلابی و ایثار و با امکانات کم مقابل استکبار ایستادند و پیروز شدند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج رامسر با بیان اینکه دشمن در عرصه‌های اقتصادی، فرهنگی و سیاسی امروز برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی آرایش جنگی گرفته است یادآور شد: وظیفه همه ما ایرانیان این است که در این جنگ نامتقارن در عرصه اقتصاد مقاومتی، فرهنگ اسلامی و ایرانی و روشنگری و بصیرت سیاسی فعال باشیم تا با این هجمه ها مقابله کنیم.

این مسئول کمک به نیازمندان و ساخت خانه محرومین و توجه ویژه به سیل زدگان اخیر را بسیار حائز اهمیت دانست و اظهار کرد: اگر می خواهیم با استکبار جهانی مبارزه کنیم باید صبر و تحمل داشته باشیم و با اتحاد خود و دوری از تفرقه در این میدان ورود کنیم.

محمدی افزود: امروز به جای ایستادن در مقابل یکدیگر و دامن زدن به اختلافات کودکانه باید متحد در این جنگ حضور پیدا کنیم و مهمترین کار هم در این میدان خدمت به مردم است.

وی بیان کرد: دشمنان از طریق تبلیغات وسیع و به راه انداختن جنگ روانی و نفوذی ها به اهدافشان می رسند که باید در این زمینه مطالعه،آگاهی و هوشیاری خود را برای درک بهتر مسائل پیش رو بالا ببریم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج رامسر در پایان ضمن تشریح برنامه‌های سوم خرداد، دیدار با خانواده شهدا و شهدای عملات بیت المق، اجرای صبحگاه قرآنی با حضور قاریان شهرستان و روایت گری رزمندگان در مساجد محوری شهرستان را از مهمترین برنامه های حماسه سوم خرداد در رامسر عنوان کرد.

بلاغ

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار