چگونه سرپرست سپاهان، که خود آداب لباس پوشیدن در جلسه رسمی هماهنگی را نمی‌داند و با شلوار گرمکن در جلسه رسمی حاضر می‌شود، دم از فرهنگ‌سازی می‌زند؟ چطور ایشان که حتی نیمکت خود را نمی‌تواند کنترل کند و بازیکنش پرتقال به سمت تماشاگران تیم نساجی پرتاب می‌کند دم از مدیریت می‌زند؟
کد خبر: ۷۳۲۳۰۳
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۳ 07 April 2019

به گزارش سایت باشگاه نساجی مازندران، فرهاد کوچک زاده سرپرست نساجی گفت: متاسفانه طی چند روز اخیر هجمه بسیاری علیه طرفداران نساجی و مردم خوب مازندران از سوی سرپرست تیم سپاهان صورت گرفته که با نمایش چند باره این توهین‌ها در صداوسیما لازم دیدم توضیحاتی را عرض کنم.
بعد از عمل اشتباه نسنجیده عده‌ای از تماشاگران که موردن کوهش مالکین و سرمربی محترم تیم نساجی مازندران قرار گرفت و از آقای قلعه‌نویی هم عذر خواهی شد، چگونه سرپرست سپاهان، که خود آداب لباس پوشیدن در جلسه رسمی هماهنگی را نمی‌داند و با شلوار گرمکن در جلسه رسمی حاضر می‌شود، دم از فرهنگ‌سازی می‌زند؟
چطور ایشان که حتی نیمکت خود را نمی‌تواند کنترل کند و بازیکنش پرتقال به سمت تماشاگران تیم نساجی پرتاب می‌کند دم از مدیریت می‌زند؟
بارها بنده در ورزشگاه نقش جهان با رختکن کثیف و خاک‌آلود روبرو بودم اما ایشان از رختکن ورزشگاه قائمشهر ایراد می‌گیرد و ...‌ ایشان در حالی از هواداران نساجی ایراد می‌گیرد که در بازی رفت و بازی جام حذفی مقابل نساجی در استادیوم نقش جهان، بارها هواداران سپاهان سرمربی و تیم ما را مورد فحاشی قرار دادند.
آقایان! نساجی متعلق به همه مردم مازندران، گلستان و.... است؛ استانی که همواره زادگاه پهلوانان و قهرمانانی نظیر موحدها، حبیبی‌ها، بهداد سلیمی‌ها، رضا و حسن یزدانی‌ها و.... بوده که پرچم پرافتخار ایران را در تمام جهان برافراشته کردند و مربیان و بازیکنان بزرگی که همواره در ایران و جهان درخشیده‌اند؛ چطور به‌خود اجازه دادید به این همه فرهنگ و افتخار توهین کنید؟
طرفداران نساجی در تمام کشور نمونه‌اند؛ حال با یک اشتباه اینگونه با سوءاستفاده از پول و قدرت خود به طرفداران بی‌نظیر نساجی می‌تازید؟! بله؛ استادیوم ما کوچک است، شهر ما و استان ما مظلوم هستند اما اگر یک دهم پول شما را داشتیم ده برابر شما قهرمانی می‌آوردیم!
حرف بسیار است اما باشگاه سپاهان و طرفداران محترمش به سرپرست خود بگویند حد خودش را بداند اینجا مامن ببر مازندران است و نشان دادیم رفاقت با امیر قلعه‌نویی سر جایش اما دوران بزن درو تمام شده و وسط میدان با تیم صد میلیاردی شما جنگیدیم و حیف شد که نبردیم‌تان!

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار