وی با اشاره به بارانی و لغزنده بودن محورهای سوادکوه و کیاسر، افزود: همچنین تردد خودروها در محور سوادکوه پرحجم و در محور کیاسر به‌صورت روان است.
کد خبر: ۷۳۰۴۴۲
تاریخ انتشار: ۱۲ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۴ 01 April 2019

رئیس پلیس راه مازندران گفت: محورهای هراز و کندوان همچنان مسدود است و این انسداد تا اطلاع ثانوی ادامه دارد.
 علیرضا قدمی در گفت‌وگو با خبرنگار ما، اظهار کرد: در حال حاضر محورهای هراز و کندوان همچنان مسدود است و این انسداد تا اطلاع ثانوی ادامه دارد.

وی با اشاره به بارانی و لغزنده بودن محورهای سوادکوه و کیاسر، افزود: همچنین تردد خودروها در محور سوادکوه پرحجم و در محور کیاسر به‌صورت روان است.

رئیس پلیس راه مازندران بیان کرد: به‌دلیل شدت بارش‌ها برخی از محورهای فرعی استان مسدود شده ازجمله محور پل‌سفید به دودانگه به‌دلیل رانش در کیلومتر پنج مسدود شد.

این مسؤول تصریح کرد: باتوجه به شرایطی که داریم و اینکه احتمال ریزش سنگ و رانش زمین وجود دارد لازم است رانندگان از سفرهای غیرضروری پرهیز کنند تا شاهد بروز مشکلی نباشیم.

استقرار آسمانی صاف و بهاری از روز طبیعت در مازندران

معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران نیز گفت: بعدازظهر و امشب با تقویت سامانه بارشی انتظار داریم شاهد تشدید بارندگی در ارتفاعات نیمه‌غربی و مرکزی استان باشیم که همراه با وزش باد گاهی شدید خواهد بود.

احمد اسدی اظهار کرد: از شنبه شب شاهد بارش‌ها در آسمان مازندران بودیم که بیشترین بارش از گل‌علی‌آباد تنکابن 53، نوشهر 38، رامسر 36، خشکه‌داران تنکابن 35 و چمستان نور 31 میلی‌متر بوده است.

وی افزود: بیشترین برف نیز از تمل رامسر با ارتفاع 10 سانتی‌متر بوده است.

معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران بیان کرد: بعدازظهر و امشب با تقویت سامانه بارشی شرایط برای بارندگی مهیاتر خواهد شد که انتظار داریم شاهد تشدید بارندگی در ارتفاعات نیمه‌غربی و مرکزی استان باشیم که همراه با وزش باد گاهی شدید خواهد بود.

اسدی اضافه کرد: طی این مدت بارش در مناطق سردسیر کوهستانی به‌صورت برف پیش‌بینی می‌شود.

وی تصریح کرد: با توجه به شدت بارش‌ها بالا آمد آب رودخانه‌ها و مسیل‌ها در ارتفاعات و همچنین رانش زمین و ریزش سنگ در محورهای کوهستانی پیش‌بینی می‌شود.

معاون هواشناسی مازندران اظهار کرد: اواخر امشب از ناپایداری آسمان مازندران کاسته می‌شود و از فردا جو نسبتا پایداری در آسمان استان حاکم خواهد شد و عمدتا آسمانی صاف تا نیمه‌ابری همراه با افزایش دمای هوا را خواهیم داشت.

اسدی گفت: براساس آخرین تجزیه و تحلیل آخرین نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، از فردا تا روزهای پایانی هفته جاری جو نسبتا پایداری در آسمان مازندران حاکم خواهد شد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار