کاپیتان تیم فوتبال نساجی مازندران با انتقاد از وضعیت این باشگاه گفت: اگر کسی قرار است بیاید و مالک باشگاه شود باید صفر تا صد کارها را بر عهده بگیرد.
کد خبر: ۷۲۶۱۰۶
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۳:۲۰ 16 March 2019

کاپیتان تیم فوتبال نساجی مازندران با انتقاد از وضعیت این باشگاه گفت: اگر کسی قرار است بیاید و مالک باشگاه شود باید صفر تا صد کارها را بر عهده بگیرد.
حامد شیری پس از شکست یک بر صفر نساجی مقابل استقلال در هفته بیست و دوم لیگ برتر، گفت: بازی را خیلی خوب شروع نکردیم. در ابتدا شرایط برای تیم ما بسیار سخت شده بود، سعی کردیم در نیمه دوم با تعویض‌ها نتیجه را جبران کنیم اما نشد و موفق نشدیم. بچه‌ها همه تلاش خود را کردند اما باید بگویم شکل بازی طوری نبود که بگوییم بازی زیبایی ارائه کرده‌ایم.

وی افزود: مقابل استقلال 2، 3 بازیکن‌مان از لحاظ بدنی شرایط صد در صدی برای به میدان رفتن نداشتند. در هفته گذشته من دچار مصدومیت بودم و خیلی آماده بازی نبودم. فرشاد فرجی با زانو درد به بازی ادامه داد، همچنین دروازه‌بان‌مان نیز در ابتدای بازی دچار مصدومیت شد و ما مجبور به تعویض اجباری شدیم، همین تعویض باعث شد دست مربی برای انجام تعویض‌های بیشتر بسته باشد.

کاپیتان تیم فوتبال نساجی راجع به اینکه به نظر می‌رسد مالک این باشگاه برای تیمداری کردن، دچار تردید شده است، گفت: خودم می‌خواستم در مورد این قضیه صحبت کنم، من در غیاب عباس‌زاده به عنوان بزرگتر و کاپیتان تیم باید در این باره صحبت کنم. روزهای بسیار سختی را پشت سر گذاشتیم و مشکلات زیادی داریم و به سختی کار می‌کنیم. برای بازی قبل‌مان 2, 3روز سر تمرین آمدیم اما در ابتدای این کار به ما اجازه تمرین داده نمی‌شد و بعد از وساطت و پادرمیانی یکسری افراد به ما اجازه می‌دادند تا در زمین تمرین کنیم. با این شرایط مشکلات زیادی داریم و کار برایمان سخت خواهد بود. در بحث هتل و لباس‌های بازی در شرایط سختی قرار داریم.

شیری تاکید کرد: اگر کسی قرار است بیاید و مالک باشگاه شود باید صفر تا صد کارها را بر عهده بگیرد، اگر برای تیمداری می‌آیید نشان دهید که می‌خواهید کار کنید، در غیر این صورت شفاف‌سازی کنید.

تسنیم

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار