سرد شدن 10 درجه ای دمای هوای مازندران
اداره کل هواشناسی مازندران وضعیت جوی چند روز آینده استان را پیش بینی کرد و از سرد شدن هوای استان طی روزهای آینده با ورود سامانه بارشی کم فشار خبر داد و اعلام کرد که کاهش دما در بعضی مناطق تا 10 درجه سانتی گراد خواهد بود.
کد خبر: ۷۲۴۹۶۴
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۸ 13 March 2019

به گزارش تابناک مازندران، اداره کل هواشناسی مازندران وضعیت جوی چند روز آینده استان را پیش بینی کرد و از سرد شدن هوای استان طی روزهای آینده با ورود سامانه بارشی کم فشار خبر داد و اعلام کرد که کاهش دما در بعضی مناطق تا 10 درجه سانتی گراد خواهد بود.

بر اساس پیش بینی هواشناسی مازندران، آسمان مازندران فردا پنج‏شنبه صاف تا نيمه ابري , از بعدازظهر بتدريج ابري و در شب همراه با رگبار و رعدوبرق پراکنده ، وزش باد و کاهش نسبي دما پيش بيني مي شود .

پیش بینی هوای مازندران تا هفته آینده به تفکیک روزانه+ تصویر
 

 امروز چهارشنبه 22 اسفند ماه گرمترین روز هفته جاری خواهد بود که دمای هوای استان را در مرکز به 26 درجه سانتی گراد می رساند.
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران نیز در این رابطه گفت: امروز آسمانی صاف برای استان پیش بینی می شود که در تمامی مناطق مردم شاهد افزایش محسوس دما خواهند بود.
احمد اسدی افزود : از فردا با این که سامانه بارشی نداریم اما روند دمای هوای استان کاهشی می شود و خنک شدن هوا را در پیش دایم ولی از روز جمعه با ورود سامانه سرد بارشی برای تمام مناطق مازندران بارش پراکنده باران، کاهش محسوس دما، وزش باد پیش بینی می شود.
وی تاکید کرد که دمای هوا در این مدت تا 10 درجه سانتی گراد در مناطق مختلف استان نسبت به امروز کاهش می یابد که این کاهش دما برای مناطق کوهستانی بیشتر است.
اسدی با اشاره به اینکه سامانه بارشی جمعه کم فشار و کم باران است ، افزود :

اما دمای هوا کاهش محسوسی خواهد داشت که ممکن است باعث یخبندان در برخی مناطق کوهستانی شود.
هم اکنون آسمان تمامی نقاط استان صاف همراه با مه صبحگاهی است و ساری مرکز استان با 20 درجه سانتی گراد بالای صفر گرمترین و بلده نور با دمای صفر درجه سردترین نقطه مازندران هستند.

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار