از هفته بیست ویکم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال تیم های نساجی قائمشهر و پرسپولیس به مصاف هم رفتند و به تساوی رسیدند . محمدمهدی نظری با ضربه سر دروازه پرسپولیس را باز کرد و نساجی را پیش انداخت. سروش رفیعی دقیقه 63 روی پاس علیپور گل تساوی پرسپولیس را به ثمر رساند .
کد خبر: ۷۲۳۳۱۳
تاریخ انتشار: ۱۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۰ 08 March 2019

به گزارش تابناک مازندران، دیدار تیم‌های نساجی و پرسپولیس در هفته‌ بیست‌و‌یکم لیگ برتر امروز (جمعه) در هوای بارانی قائمشهر برگزار شد.

بر اساس این گزارش، محمدمهدی نظری  در دقیقه ۲۱ دروازه پرسپولیس را باز کرد. در اواسط نیمه دوم سروش رفیعی دقیقه 63 روی پاس علیپور گل تساوی را به ثمر رساند .

اعضای پرسپولیس در این دیدار به دو صحنه مشکوک به پنالتی اعتراض داشتند که فغانی اعتقادی به خطای پنالتی برای سرخپوشان نداشت.

در چارچوب هفته بیست ویکم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاههای کشور امروز تیم نساجی مازندران در هوای بارانی ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر میزبان تیم پرسپولیس تهران بود.
درترکیب تیم نساجی محمدامین رضایی، فرشاد فرجی، مجتبی ممشلی، محمدمهدی نظری، محمد آبشک، احمد عبدالله زاده، سیدمحمد میری، آرفنگ دافه، جورجی ولسیانی، سجاد آشوری، لاشا توتادزه قرار دارند.

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، سید جلال حسینی، شجاع خلیل‌زاده، محمد نادری، مهدی شیری، سروش رفیعی، احمد نوراللهی، بشار رسن، مهدی شریفی، سعید کریمی و علی علیپور.

داور: علیرضا فغانی

گل نخست این دیدار را مهدی نظری ازشاگردان جلالی در تیم نساجی در دقیقه 21 بازی به دروازه حریف صدر جدولی لیگ به ثمر رساند.

گزارش بازی

دقیقه ۶: توپ ارسالی روی دروازه پرسپولیس می‌توانست تبدیل به موقعیت خطرناکی برای نساجی شود، اما شجاع خلیل‌زاده با ضربه سر این توپ را دفع کرد.

دقیقه ۶: حمله سریع پرسپولیسی‌ها با ارسال توپ از سمت چپ همراه بود که دو مهاجم این تیم نتوانستند به توپ ضربه بزنند. ارسال توپ از سمت راست هم دور شد تا محمد نادری از پشت محوطه جریمه اقدام به شوتزنی کند که شوت او تبدیل به کرنر شد.

دقیقه ۷: ارسال کرنر از سروش رفیعی می‌توانست برای نساجی خطرساز شود، اما توپ توسط مدافعان برگشت داده شد و شوت نوراللهی از پشت محوطه جریمه هم از بالای دروازه نساجی به بیرون رفت.

دقیقه ۱۲: سعید کریمی در محوطه جریمه نساجی صاحب موقعیت گلزنی شد، اما ضربه او با پای محمدامین رضایی به کرنر رفت تا این موقعیت هم از دست برود.

دقیقه ۱۷: این بار نوبت به بشار رسن رسید تا شانس خود را برای گلزنی امتحان کند که بازهم دروازه‌بان نساجی مانع از انجام این کار شد.

دقیقه ۲۱: ارسال فرشاد فرجی روی دروازه پرسپولیس با ضربه سر محمدمهدی نظری تبدیل به گل شد.

دقیقه ۲۴: بار دیگر ارسالی روی دروازه پرسپولیس می‌توانست منجر به موقعیت خطرناکی برای این تیم تبدیل شود که توپ از مقابل مهاجمان نساجی عبور کرد.

دقیقه ۳۰: محمدامین رضایی این بار با اشتباهی که انجام داد، موقعت خوبی برای گلزنی علی علیپور فراهم کرد، اما مهاجم پرسپولیس نتوانست دروازه تقریباً خالی نساجی را باز کند و توپ او به کنار دروازه رفت.

دقیقه ۳۱: سروش رفیعی شوتی را به سمت چارچوب دروازه نساجی شلیک کرد که توپ پس از برخورد به دست ولسیانی دفع شد. بازیکنان پرسپولیس اعتقاد به پنالتی داشتند، اما فغانی دستور به ادامه بازی داد.

دقیقه ۳۳: ارسال روی دروازه پرسپولیس به محمدمهدی نظری رسید که ضربه این بازیکن راهی اوت شد.

دقیقه ۴۴: نوبت به احمد نوراللهی رسید تا با شوت خود شانسش را برای گلزنی امتحان کند، اما بازهم ضربه پرسپولیسی‌ها راهی جز اوت نداشت.

 در ابتدای نیمه دوم «مهدی ترابی» به جای «بشار رسن» به میدان آمد.
نیمه دوم هم با حملات گسترده میهمان آغاز شد و بازهم ضعف مهاجمان مانع از گلزنی پرسپولیس شد.
حملات پرسپولیس در دقیقه 61 نتیجه داد و «سروش رفیعی» از میانه میدان خود را به دهانه دروازه میزبان رساند و گل تساوی را به ثمر رساند.
در دقیقه 78 «مهدی ترابی» در مصاف تک به تک با دروازه بان نساجی نتوانست گلزنی کند و پس از برخورد با بازیکن حریف، مصدوم شد. البته اعضای پرسپولیس در این صحنه مشکوک به پنالتی اعتراض داشتند که فغانی اعتقادی به خطای پنالتی برای سرخپوشان نداشت.
این دیدار در پایان با تساوی یک بر یک همراه شد تا تیم تحت هدایت برانکو بازهم 2 امتیاز حساس دیگر را به راحتی از دست بدهد.
پرسپولیس با وجود این تساوی همچنان با 42 امتیاز در صدر جدول رده بندی قرار دارد و نساجی مازندران هم با 23 امتیاز موقتا بالاتر از سایپا در جایگاه هشتم قرار گرفت.

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار