حسین‌خانی به شانس مجدد رفت/نمایندگان کشورمان در 5 وزن دوم حریفان خود را شناختند
قرعه كشي اوزان 86، 97 و 125 كيلوگرم رقابت هاي كشتي آزاد جام دانكلوف بلغارستان عصر امروز انجام شد.
کد خبر: ۷۲۰۶۳۲
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۱:۴۳ 01 March 2019

در رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام دانکلوف – بلغارستانحسین خانی در دور نخست مقابل واسلی میخایلوف از اوکراین با نتیجه 5 بر 4 به پیروزی رسید وی در دور دوم نیز با نتیجه 16 بر 6 ماکسیم واسیلیوگلو از کشور رومانی را شکست داد اما در مرحله یک چهارم نهایی مقابل بکزاد عبدالرحمن اف دارنده مدال برنز جهان از کشور ازبکستان در یک کشتی نزدیک با نتیجه 2 بر یک مغلوب شد و با توجه به حضور این کشتی گیر ازبکی در دیدار فینال، حسین خانی به گروه بازنده ها رفت. وی فردا ابتدا در مسابقات شانس مجدد مقابل برنده دمیرتاش از ترکیه و لی از کره جنوبی قرار می گیرد و در صورت پیروزی در این دیدار، با یاکوب گور از ترکیه در دیدار رده بندی مصاف خواهد داد.
همچنین مسابقات اوزان 86، 97 و 130 کیلوگرم رقابت‌های بین المللی کشتی آزاد جام دانکلوف بلغارستان که جزء مسابقات رنکینگ دار اتحادیه جهانی کشتی محسوب می شود، از ظهر فردا (شنبه) در شهر روسه آغاز می شود که نتایج قرعه کشی سه نماینده کشورمان در این مسابقات به شرح زیر است:

در وزن 86 کیلوگرم حسن یزدانی در دور نخست به مصاف دومینیک ابونادر دارنده مدال نقره بازی های آسیایی 2018 جاکارتا می رود و در صورت پیروزی بر این کشتی گیر در دور دوم با برنده کشتی میان احمد ماگامایف از بلغارستان و آیمد علی اویات از الجزایر می رود. در این وزن 35 نفر حضور دارند.
در وزن 97 کیلوگرم که 24 کشتی گیر شرکت کرده اند، رضا یزدانی در دور اول با آبراهام کونیدو از ایتالیا مبارزه می کند و در صورت پیروزی بر این حریف در دور دوم به مصاف برنده گنادی کودینوویچ از آلمان و ماگومدحاجی نوروف از مقدونیه می رود. کایل اسنایدر قهرمان جهان و المپیک از آمریکا در گروه دیگر حضور دارد و تا دیدار فینال با یزدانی روبرو نخواهد شد.
در وزن 125 کیلوگرم پرویز هادی در دور نخست به مصاف میچائیل کوسوی از آمریکا می رود و در صورت غلبه بر این حریف در دور دوم به مصاف برنده دیدار میان ابراهیم الهام جانوف از ازبکستان و ژی وی دنگ از چین می رود. در این وزن 19 نفر حضور دارند که پتریاشویلی قهرمان جهان از گرجستان در آن سوی جدول حضور دارد.
منبع: فارس

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار