لیگ دسته یک فوتبال ایران امروز (چهارشنبه) به ایستگاه بیست و دوم خود می‌رسد و در مهم‌ترین بازی‌ سرخ‌پوشان پاکدشت مقابل خونه به خونه بابل دیدار می‌کند.
کد خبر: ۷۱۲۱۱۶
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۰:۳۱ 06 February 2019

لیگ دسته یک فوتبال ایران امروز (چهارشنبه) به ایستگاه بیست و دوم خود می‌رسد و در مهم‌ترین بازی‌ سرخ‌پوشان پاکدشت مقابل خونه به خونه بابل دیدار می‌کند.

هفته بیست و دوم لیگ دست یک امروز (چهارشنبه) با انجام چهار بازی پیگیری می‌شود که در مهم‌ترین بازی سرخ‌پوشان پاکدشت برابر خونه به خونه بابل صف آرایی خواهد کرد.

سرخ‌پوشان پاکدشت که هفته گذشته استراحت داشتند و رقابتی انجام ندادند، عملکرد خوبی در نیم‌فصل دوم نداشتند و در دو بازی اخیر خود در هفته‌های نوزدهم و بیستم، شکست خورده‌اند. با این حال این تیم پاکدشتی هنوز با ۳۳ امتیاز در رده دوم قرار دارد و برای جبران به بازی‌ها آینده امیدوار است. در مقابل تیم خونه به خونه شرایط خوبی ندارد و با ۱۵ امتیاز در رده چهاردهم قرار دارد. بازی این دو تیم در نیم فصل اول با برتری یک گله سرخ‌پوشان همراه بوده و باید دید شاگردان اکبر میثاقیان برای جبران این نتیجه چطور برنامه‌ریزی خواهند کرد.

در بازی دیگر مهم امروز، گل ریحان البرز مقابل نود ارومیه دیدار می‌کند. شاگردان مجتبی حسینی در گل‌ریحان، در نیم‌فصل دوم عملکرد خوبی داشتند و با سه پیروزی از چهار بازی نیم‌فصل دوم خود را با ۳۲ امتیاز، تا رده چهارم کشانده‌اند. از طرفی دیگر، تیم نود ارومیه، در نیم‌فصل دوم با دو برد و یک تساوی و یک باخت عملکرد نسبتاً خوبی داشته و با ۲۱ امتیاز در جایگاه نهم جدول جای دارد. مصاف قبلی این دو تیم در نیم‌فصل اول رقابت‌های لیگ یک با تساوی بدون گل به پایان رسیده است.

برنامه هفته بیست و دوم رقابت‌های لیگ دسته یک به شرح زیر است:

چهارشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۷

سرخپوشان پاکدشت-خونه به خونه ساعت ۱۴:۰۰

شهرداری تبریز-مس رفسنجان ساعت ۱۴:۰۰

گل ریحان البرز-نود ارومیه ساعت ۱۴:۰۰

فجر سپاسی-کارون اروند خرمشهر ساعت ۱۴:۰۰

پنجشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۷

مس کرمان-شاهین شهرداری بوشهر ساعت ۱۴:۰۰

گل گهرسیرجان-آلومینیوم اراک ساعت ۱۴:۰۰

شهرداری ماهشهر-قشقایی شیراز ساعت ۱۴:۱۵

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار