در نتایج نهایی دور سوم رتبه بندی پایگاه‌های خبری؛
بر اساس اعلام روابط عمومی معاونت مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، نتایج نهایی دور سوم رتبه بندی پایگاه‌های خبری پس از بررسی مستندات مدیران مسئول و ارزیابی مجدد توسط کمیته رتبه‌بندی از بین 200 پایگاه خبری اعلام شده است.
کد خبر: ۷۰۱۶۷۴
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۷ - ۲۳:۴۰ 09 January 2019

تابناک : بر اساس اعلام روابط عمومی معاونت مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، نتایج نهایی دور سوم رتبه بندی پایگاه‌های خبری پس از بررسی مستندات مدیران مسئول و ارزیابی مجدد توسط کمیته رتبه‌بندی از بین 200 پایگاه خبری اعلام شده است.

 سایت خبری تابناک، شفقنا، اقتصادآنلاین، جماران و عصر ایران به ترتیب پنج سایت برتر خبری کشور اعلام شده و پایگاههای فرارو، خبرورزشی آنلاین، فردا، الف، خبرنامه دانشجویان ایران، انصاف خبر و پارسینه نیز در رتبه های ششم تا دوازدهم و در «گروه یک» گروه بندی پایگاه های خبری عمومی قرار گرفته اند.

 در سومین دوره رتبه بندی پایگاههای خبری، این پایگاهها بر اساس شاخص های متعدد کمّی و کیفی مورد ارزیابی قرار گرفته اند که از جمله مهمترین این شاخص ها، «ضریب نفوذ مطالب و اخبار در رسانه های دیگر»، «رویکردهای تعاملی با مخاطبان» و «مزیت نسبی» است. جماران در هر سه شاخص یاد شده، حائز حداکثر امتیاز شده است که علاوه بر تلاش همکاران تحریریه لازم است از عنایت همه مخاطبان و منتقدان فرهیخته مجموعه رسانه ای جماران در فضای مجازی و رسانه ای کشور قدردانی به عمل آید.

 

مجموعه
 

همچنین همزمان با اعلام نتایج رتبه بندی پایگاه های خبری عمومی، رتبه بندی پایگاه های خبری تخصصی نیز اعلام شد که بر اساس آن به ترتیب، سایت های سیتنا، بورس 24، انرژی امروز، تعاون آنلاین و سینما سینما، پنج رتبه برتر این بخش را کسب کردند.

 

در رتبه بندی پایگاه های خبری استانی نیز خبر قم، دیارمیرزا، ذاکر خبر، ویترین و نخست نیوز به ترتیب، رتبه های اول تا پنجم را به دست آوردند.

 

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار