رئیس پلیس راه مازندران از ممنوعیت رفت و آمد همه کامیون‌ها وکامیونت‌ها به استثنای حاملان موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ صبح امروز در جاده هراز خبر داد.
کد خبر: ۶۷۷۵۴۸
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۴ 08 November 2018

سرهنگ قدمی رئیس پلیس راه مازندران گفت:براساس تصاویر دریافتی از دوربین‌های نظارتی، سامانه‌های تردد شمار و گشت‌های راهداری، در حال حاضر ترافیک هم اکنون در جاده‌های هراز، سوادکوه، چالوس، کیاسر و محدوده درون شهری عادی و روان است.

وی گفت: رفت و آمد همه کامیون‌ها وکامیونت‌ها به استثنای حاملان موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت۸ صبح تا ۲۴ امروزدر جاده هراز و جاده کرج- چالوس ممنوع شد.

سرهنگ قدمی از محدودیت ترافیکی در جاده سوادکوه خبر داد و افزود: به منظور افزایش ایمنی، ایجاد کشش و تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه آمد وشد همه تریلر‌ها به استثنای تریلی‌های حامل مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ تا ۲۴ روز جمعه از تهران به قائم شهر و بالعکس ممنوع است.

رئیس پلیس راه مازندران گفت: رفت و آمد موتور سیکلت تا ساعت ۶ صبح روز یکشنبه ۲۰ آبان ماه از جاده‌های کرج- چالوس، هراز، سوادکوه و بالعکس ممنوع شد.

وی گفت: با توجه به پیش بینی‌های هواشناسی و استقرار سامانه بارشی و سرد در استان و بارش برف و مه گرفتگی در مناطق کوهستانی، رانندگان ضمن رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی با تجهیزات لازم در جاده‌ها تردد کنند.

متانی رئیس هلال احمر سوادکوه وسوادکوه شمالی نیز از عملیات امداد رسانی امدادگران در بارش برف در گردنه گدوک خبر داد و افزود: در ۲۴ ساعت گذشته به علت بارش نیمه سنگین برف در این منطقه تیم امداد جاده‌ای گدوک زنجیر چرخ ۱۲ خودرو را بستند و به ۱۱ نفر که از سه خانواده بودند اسکان داده شد.

رئیس هلال احمر سوادکوه گفت: در این عملیات ۱۱ کنسرو ۱۰ قرص نان یک باکس آب معدنی بین در ماندگان برف توزیع شد.

وی افزود: مرکز کنترل ترافیک پلیس راه مازندران با شماره ۲۱۸۲۴۴۳۴ و ۲۱۸۲۴۴۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ به طور شبانه روز آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راه‌های استان است.

مازندران ۱۰ هزار و۷۰۰ کیلومتر راه اصلی و فرعی دارد که سه جاده چالوس، هراز، سوادکوه را به پایتخت و جاده کیاسر مازندران را به سمنان متصل می‌کند.
منبع: باشگاه خبرنگاران

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار