این مراسم، فردا چهارشنبه مصادف با 28 صفر از ساعت 10 صبح در امامزادگان و مساجد شاخص استان مازندران برگزار خواهد شد.
کد خبر: ۶۷۷۱۸۲
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۵ 06 November 2018

خبرگزاری صداوسیما مرکز مازندران، معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران گفت: مراسم لبیک یا رسول الله فردا چهارشنبه مصادف با 28 صفر از ساعت 10 صبح در امامزادگان و مساجد شاخص استان مازندران برگزار خواهد شد.

حجت الاسلام مسعود قربانی افزود: ویژه برنامه استانی این مراسم در این روز در آستانه امامزاده ابراهیم بابلسر برگزار می شود.

معاون اوقاف مازندران تصریح کرد: مراسم دسته روی و زنجیرزنی همه ساله با حضور انبوه عاشقان اهل بیت عصمت و طهارت از سراسر استان روز 28 صفر در آستانه تکیه پهنه کلا ساری برگزار می شود .

حجت الاسلام قربانی با اشاره به شلوغ بودن جاده منتهی به پهنه کلا در مسیر جاده ساری به سمنان از زائران و عزاداران خواست به توصیه های پلیس گوش دهند و با نظم و آرامش به عزاداری بپردازند.

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران خاطر نشان کرد: در سالروز رحلت پیامبر گرامی اسلام و شهادت امام حسن مجتبی (ع) ، زیارت پیامبر هم در امامزادگان و مساجد استان ، قرائت خواهد شد.

به گفته وی ، همچنین مراسم سالروز شهادت هشتمین ستاره آسمان امامت و ولایت امام رضا(ع) هم در مساجد و تکایای استان با حضور مردم ولایتمدار و هیاتهای مذهبی، با شکوه فراوان برگزار خواهد شد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار