حسن یزدانی قهرمان المپیک ۲۰۱۶ ریو دو ژانیرو برزیل تمام مبلغ دریافتی از قراردادش با تیم آرش زین بابل را بازگرداند.
کد خبر: ۶۷۴۴۹۶
تاریخ انتشار: ۰۸ آبان ۱۳۹۷ - ۲۲:۳۷ 30 October 2018

 

ایلنا، فصل جدید لیگ برتر کشتی آزاد با حضور ۶ تیم در ۲ گروه ۳ تیمی از اواسط تابستان امسال آغاز شد.

برخلاف سال های گذشته لیگ امسال جذابیت سابق را نداشت چرا که کادر فنی تیم ملی کشتی از سازمان لیگ خواست که مجوز حضور ملی پوشان را در مرحله مقدماتی صادر نکند.

به این ترتیب تیم ها مجبور بودند با کشتی گیران ملی پوش برای نیم فصل دوم قرارداد امضا کنند.

در یارگیری های انجام شده در نقل و انتقالات نیم فصل حسن یزدانی، قهرمان المپیک، با تیم آرش زین بابل به توافق رسید تا در مرحله نیمه نهایی و نهایی لیگ برای این تیم مازندرانی به روی تشک برود.

گفتنی است حسن یزدانی که به دلیل حضور در ترکیب تیم ملی کشتی در جهت حضور درمسابقات جهانی بوداپست مجارستان از سوی سازمان لیگ کشتی از حضور در مرحله مقدماتی لیگ برتر کشتی منع شده بود، پس از امضای قرارداد در نیم فصل با تیم آرش زین بابل، مبلغی را به عنوان پیش پرداخت دریافت کرد.

کشتی گیر جوان جویباری پس از کسب مدال برنز مسابقات جهانی بوداپست و بازگشت از کشور مجارستان متوجه انصراف تیمش از حضور در مرحله نهایی لیگ برتر کشتی آزاد شد.

یزدانی با واسطه قرار دادن پدرش در تماسی با حسن آقاجانی، مالک باشگاه آرش زین، از وی وضعیت تیم را جویا شد و گفت: در صورت قطعی بودن انصراف ما می خواهیم تمام مبلغ دریافتی از باشگاه را (که چیزی در حدود ۸۰ میلیون تومان است) به باشگاه برگردانیم.

این خبر امروز توسط رسانه های نزدیک به باشگاه آرش زین تایید شده است. حسن یزدانی علی رغم این که می توانست مبلغ پیش پرداخت را به عنوان جریمه از باشگاه به دلیل کناره گیری از لیگ دریافت کند اما از این کار خودداری کرد و تمام پول دریافتی را پس داد.

وی با این اقدام خود واژه پهلوانی را معنا کرد که تحسین کشتی دوستان را به همراه داشت.

 

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار