پس از برگزاری دیدارهای مقدماتی و نیمه نهایی ۴ وزن نخست کشتی آزاد قهرمانی جهان، اسامی نفرات راه یافته به دیدارهای فینال مشخص شد که در این میان ایران هیچ نماینده ای در دیدار فینال ندارد و باید برای سه برنز مسابقه دهد.
کد خبر: ۶۷۰۲۶۰
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۱ 20 October 2018

ایسنا، با برگزاری دیدارهای مقدماتی ۴ وزن نخست کشتی ازاد قهرمانی جهان ۲۰۱۸ در بوداپست مجارستان، چهره نفرات راه یافته به دیدار های فینال به ترتیب زیر مشخص شد:

فینال وزن ۶۱ کیلوگرم:بونه رودریگز (کوبا) – گاژی مراد رشیداف(روسیه)

در این وزن محمد باقر یخکشی نماینده ایران پس از شکست 10 بر 8 برابر بونه رودریگز کوبایی که در ثانیه پایانی رخ داد راهی گروه بازنده‌ها شد و باید ابتدا به مصاف ایوان گویدا از رومانی برود و در صورت برتری در دیدار رده‌بندی و برای کسب مدال برنز مقابل جوزف کولون از آمریکا دارنده مدال طلای پان آمریکن به روی تشک خواهد رفت.

فینال وزن ۷۴ کیلوگرم:زائوربک سیداکوف(روسیه)- آتاندی کچادزه(گرجستان)

در این وزن مصطفی حسین‌خانی نماینده ایران پس از باخت برابر جردن باروز حذف شد تا تنها نماینده حذف شده ایران در ۴ وزن نخست باشد. سیداکوف روس در این رقابتها با شکست جردن باروز از آمریکا و فرانک چامیزو از ایتالیا شگفتی ساز شد.

فینال وزن ۸۶ کیلوگرم:دیوید تیلور(آمریکا)- فاتح اردین(ترکیه)

در این وزن حسن یزدانی برای کسب مدال برنز باید در گروه بازنده‌ها ابتدا به مصاف حاجی رجب‌اف از بلاروس برود و در صورت برتری مقابل کوئرالتا از کوبا کشتی بگیرد و اگر بتواند این دو مبارزه را به سود حود پایان دهد به دیدار رده‌بندی برای کسب مدال برنز باید به مصاف دارن کوروگلیف از روسیه برود. در نیمه نهایی این وزن تیلور در یک مبارزه نزدیک و دیدنی7 بر 5 کوروگلیف روس را شکست داد.

فینال وزن ۱۲۵ کیلوگرم:دیائو ژنگ(چین) – گنو پتریاشویلی(گرجستان)

در این وزن پرویز هادی باید برای کسب مدال برنز فردا(یکشنبه) برابر برنده کشتی‌گیران مجارستان و روسیه به میدان برود. هادی در نیمه نهایی 13 بر 6 مغلوب پتریاشویلی شد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار