مدیرعامل شرکت پالایش و پخش فرآورده های نفتی مازندران دقایقی پیش در جمع خبرنگاران از عادی شدن شرایط جایگاه های عرضه سوخت تا پایان روز گذشته پنجشنبه یازدهم مرداد ماه خبر داد.
کد خبر: ۶۳۸۵۲۳
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۲ 03 August 2018

حسینعلی طالبی با اشاره به اینکه برخی جایگاه‌های عرضه سوخت استان مازندران شاهد ازدحام خودرو بودند، اظهار کرد: به جهت توجه مردم به برخی شایعات منتشره از سوی معاندین نظام به وسیله فضای مجازی مبنی بر افزایش قیمت سوخت و همچنین کمبود بنزین در کشور، ازدحامی پدید آمد که برای پاسخ به آن وقفه ای در توزیع ایجاد شد.

مدیرعامل شرکت پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی مازندران تاکید کرد: با تلاش همکاران شرکت و همکاری مضاعف رانندگان سخت کوش و متعهد بخش توزیع سوخت، مشکل وقفه و ازدحام جایگاه‌های سوخت مازندران تا آخر وقت روز گذشته رفع و شرایط به حالت عادی بر می‌گردد.

وی بیان کرد: اگرچه در شبکه های مجازی برخی معاندین به منظور القاء ناکارآمدی نظام در ارائه خدمات شایسته به مردم از هر حربه ای استفاده می کنند اما مردم باید هوشیارانه با مقایسه واقعیت های موجود نقشه دشمنان را خنثی کنند.

به گزارش ایسنا،طالبی با یادآوری اینکه سناریوی ازدحام خودرو در جایگاه های سوخت از رامسر آغاز شد و پس از کشانده شدن به استان گیلان مجددا به مازندران و شهرهای مرکزی استان سرایت کرد، گفت: تمام جایگاه‌های عرضه سوخت از بنزین کافی برخوردار بوده و حتی در برخی اوقات 50 تا 60 درصد با افزایش توزیع سوخت مواجه هستیم.

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار