خونه به خونه بابل در فصل جدید مسابقات لیگ یک نیز تیمداری خواهد کرد.
کد خبر: ۶۳۸۱۴۱
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۱:۲۰ 02 August 2018

از بابل خبر می رسد که مدیران باشگاه فردا رسما سرمربی جدید تیمشان را اعلام خواهند کرد اما از بین گزینه های مطرح شده، نام دو مربی به عنوان گزینه نهایی مطرح شده است که موجب تعجب فوتبال دوستان بابلی شده است.

از هومن افاضلی و علی لطیفی به عنوان سرمربی احتمالی خونه به خونه نام برده می شود. افاضلی پس از عملکرد ضعیفش با نفت تهران و سابق نیز در تیم های ملی پایه، هیچگاه عملکرد قابل قبولی را با باشگاهی تجربه نکرده است و مشخص نیست با چه منطقی، وی به عنوان گزینه باشگاه محبوب بابلی مطرح شده است.

علی لطیفی که فصل قبل در اکسین البرز به سر می برد، در هفته های آخر لیگ یک بخاطر نساجی و رفاقتی که با علی امیری داشت، رو به روی مردم بابل و تیم خونه به خونه ایستاد و با مصاحبه های تندش نسبت به تیم بابلی، از نساجی حمایت کرده بود و عجیب است که اکنون حسن زاده به سراغ وی برای تصاحب نیمکت تیمش رفته است.

درست است که حسن زاده نمی خواهد با صرف هزینه های فراوان در لیگ یک تیمداری کند، اما وجود مربیان سوخته و همچنین مربیانی که امتحان خود را پس داده اند و مقابل مردم بابل قرار گرفتند، قطعا می تواند بر ضرر خونه به خونه و شخص حسن زاده باشد. باید منتظر ماند و دید در روزهای آینده، چه کسی سکان هدایت کشتی به گل نشسته تیم خونه به خونه را برعهده خواهد گرفت.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار