باشگاه نساجی با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: دشمنان قسم خورده نساجی در ۴۸ ساعت آینده می خواهند تیم را به حاشیه بکشانند.
کد خبر: ۶۳۸۱۳۹
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۱:۱۷ 02 August 2018

 

باشگاه نساجی مازندران با صدور اطلاعیه‌ای نسبت به حواشی روزهای اخیر واکنش نشان داد.

متن این اطلاعیه‌ آماده است:

با سلام به هواداران فوتبال مازندران که همواره به عنوان عاشقان فوتبال خوانده می‌شوند.
باشگاه نساجی مازندران بعد از ماههای پرتلاطم خود، به آرامش صعود به لیگ برتر رسید. باشگاه نساجی و هوادارانش همواره تلاش کرده‌اند به دور از حاشیه، به فعالیت خود ادامه دهند، به همین دلیل پس از صعود به لیگ برتر با وجود ناملایمتی‌ها، به دلیل آنکه اجازه ندهیم کام هواداران فوتبال مازندران از این صعود تلخ شود، مقابل دشمنان قسم خورده باشگاه سکوت کردیم. هفته گذشته بعد از چند ماه حملات مکرر، ناجوانمردانه و به ناحق فردی که ماهیت او برای همه مشخص است، بیانیه‌‌ای منتشر کردیم تا یک بار برای همیشه جلوی این افراد که قصد دارند بین طرفداران دو شهر تفرقه بیفکنند و به فوتبال مازندران ضربه بزنند، بایستیم. در آستانه بازی حساس با تراکتورسازی اما این افراد با نقشه‌هایی کودکانه قصد دارند تیم نساجی و طرفدارانش را وارد حاشیه کنند تا مبادا فوتبال مازندران یک نماینده موفق در لیگ‌برتر داشته باشد.
هواداران فوتبال به هوش باشید که این افراد قصد دارند ۲۴یا ۴۸ ساعت پیش از بازی روز جمعه، با جوسازی دوباره، آخرین اقدامات خود را برای ضربه زدن به نساجی به کار گیرند. همین جا اعلام می کنیم با وجود اقدامات این دشمنان داخلی، مجموعه باشگاه از مالکان محترم گرفته تا مدیرعامل، اعضای کادر فنی و بازیکنان بدون توجه به این مسایل، تمام تمرکز خود را روی بازی آینده خواهند گذاشت تا انشالله مقابل تراکتورسازی نتیجه دلخواه هواداران را به دست بیاوریم.

به گزارش فارس، عرفان گلستانی چند روز پیش ادعا کرد(اینجا ببنید) از طرف باشگاه نساجی پیشنهاداتی به وی داده شده است که این موضوع واکنش باشگاه قائشمهری را در پی داشت.

انتهای پیام/ر

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار