در نامه ای از AFC خواسته ایم با توجه به ساز و کارهایی که در کنفدراسیون فوتبال آسیا در مورد تبانی، ارتشا، رشوه و مسائل اینچنینی وجود دارد در پرونده تیم های خونه به خونه و نساجی به ما کمک کنند تا با اطلاعات جامع و کامل تری به مرحله تصمیم گیری برسیم.
کد خبر: ۶۳۷۰۳۴
تاریخ انتشار: ۰۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۴ 30 July 2018

مرتضی تورک باشگاه درباره آخرین وضعیت پیگیری های کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال درمورد ادعای باشگاه خونه به خونه بابل نسبت به تبانی در بازی نساجی مازندران و راه آهن تهران در هفته پایانی فصل گذشته لیگ یک بیان کرد: با توجه به اینکه کمیته اخلاق منابع و ابزار محدودی برای رسیدگی به پرونده های مرتبط با بحث تبانی و رشوه در اختیار دارد، تحقیقات خود را درباره این پرونده در قالب یک گزارش به دادستانی استان مازندران تحویل داده و از مسئولان این نهاد درخواست کرده ایم صحت ادعاهای مالک باشگاه خونه به خونه بابل را پیگیری قضائی کنند.

به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

او ادامه داد: حتی در نامه ای از AFC خواسته ایم با توجه به ساز و کارهایی که در کنفدراسیون فوتبال آسیا در مورد تبانی، ارتشا، رشوه و مسائل اینچنینی وجود دارد در پرونده تیم های خونه به خونه و نساجی به ما کمک کنند تا با اطلاعات جامع و کامل تری به مرحله تصمیم گیری برسیم.

قول تاج به مسئولان خونه به خونه برای سهمیه لیگ برتری!

رئیس کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال درباره زمان صدور رای این پرونده اظهار داشت: اثبات ادعاهای مطرح شده در این پرونده نیاز به مدارک و مستندات کاملی دارد. به همین دلیل تا زمان دست یابی به این منابع نمی توانیم به جمع بندی خاصی برسیم و صدور رای زمانبر است. با این وجود اجازه نمی دهیم حق هیچ باشگاه یا تیمی تضییع شود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار