تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ تا ساعت ۲۴ روز دوشنبه ۱۸ تیرماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۹ تا ۲۴ همان روز از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود.
کد خبر: ۶۲۷۷۳۷
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۹ 07 July 2018

به گزارش تابناک مازندران، سرهنگ علیرضا قدمی، از اعمال محدودیت‌های ترافیکی در محور‌های مواصلاتی استان از ظهر فردا خبر داد.

براساس این گزارش، رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مازندران گفت:

با توجه تعطیلات روز دوشنبه ۱۸ تیرماه همزمان با شهادت امام جعفر صادق (ع) و به منظور افزایش ایمنی، ایجاد کشش و تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه، محدودیت‌های ترافیکی در محور‌های مواصلاتی استان مازندران اعمال خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه تردد موتورسیکلت تا ساعت ۶ صبح روز سه شنبه ۱۹ تیرماه از محور‌های "کرج – چالوس، فیروزکوه" و بالعکس ممنوع است، تصریح کرد: ت

ردد موتور سیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مازندران، افزود: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ تا ساعت ۲۴ روز دوشنبه ۱۸ تیرماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۹ تا ۲۴ همان روز از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود.

سرهنگ قدمی خاطر نشان کرد: تردد کلیه تریلر‌ها از محور هراز ممنوع بوده و تردد کلیه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ساعت ۲۴ روز یکشنبه ۱۷ تیرماه و همچنین از ساعت ۸ صبح تا ساعت ۲۴ روز دوشنبه ۱۸ تیرماه از محور هراز ممنوع است.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران در خاتمه گفت:

مرکز کنترل ترافیک پلیس راه استان با شماره ۲۱۸۲۹۳۴ و ۲۱۸۲۹۲۰ به طور شبانه روز آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راه‌های استان است.

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار