هواداران تیم فوتبال خونه به خونه بابل امروز در مصلی نماز جمعه بابل به تصمیمات فدراسیون فوتبال اعتراض کردند.
کد خبر: ۶۲۷۳۶۰
تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۳۹۷ - ۲۱:۱۴ 06 July 2018
فارس، باشگاه خونه به خونه بابل همچنان به حضور تیم فوتبال نساجی در لیگ برتر معترض است و با انتشار اسناد و مدارک در رسانه های مختلف و صفحات مجازی و اعتراض به استفاده از بازیکن غیر مجاز توسط این باشگاه، خود را محق برای حضور در لیگ برتر می داند.

طی هفته گذشته نیز مسئولان باشگاه خونه به خونه بابل اعلام کردند با برگزاری نشست خبری در مورد اینکه چرا فدراسیون فوتبال رای شکایت باشگاه های مختلف از باشگاه نساجی  و بازیکن متخلفش ر صادر می  کند توضیحات لازم را خواهد داد.

 

اما ظاهرا این پایان کار نیست چون امروز و در حاشیه برگزاری نماز جمعه بابل هواداران خونه به خونه در مصلی نماز جمعه این شهر با در دست داشتن پلاکاردهایی به فدراسیون فوتبال اعتراض کرده و خواستار رسیدگی جدی به این پرونده شدند. باشگاه خونه به خونه روی دیدار پایانی نساجی با راه آهن هم شکایتی در مورد کم کاری برخی بزیکنان راه آهن شکایت کرده و هواداران این تیم امروز روی این موضوع هم در نماز جمعه معترض بودند.تصاویر اعتراض هواداران خونه به خونه گویای این است که هواداران تیم بابلی تا زمان مشخص نشدن تکلیف رای فدراسویون دست از اعتراض بر نخواهند داشت زیرا آنها در بنرهایی که در دست داشتند عنوان کردند ار حق به حقدا نرسد کا را به AFC می کشانند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار