حضور در نشست شورای اداری و اقتصاد مقاومتی به عنوان وزیر معین ستاد اقتصاد مقاومتی کشور در مازندران و حضور در همایش مدیران کل حوزه فناوری استان های کشور و افتتاح یکهزار و 58 طرح حوزه فناوری اطلاعات از برنامه های مهم محمدجواد آذری جهرمی به مازندران بود.
کد خبر: ۶۲۷۲۱۶
تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۵ 06 July 2018

به گزارش تابناک مازندران، استاندار مازندران شب گذشته ( 5 شنبه شب) در نشست مشترک فعالان اقتصادی شهرستان های محمود آباد و نور در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور که با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد ، در گفت و گویی  گفت: مزیت هایی که این طرح دارد این است که زیرساخت های توسعه ای استان مانند راههای ارتباطی ، زمین های کشاورزی ، مناطق گردشگری و صنعتی رسمیت می یابد و به تعبیری یک آمایش سرزمینی در این استان صورت خواهد گرفت .

بر اساس این گزارش ، محمد اسلامی در ادامه اظهار داشت : این طرح هم اکنون در شورای عالی شهرسازی مصوب شده و حتی از تهیه کنندگان آن نیز تجلیل به عمل آمده است .


اسلامی ابراز امیدواری کرد که اجررای کامل این طرح در مازندران به عنوان اولین استان کشور در دیگر استان ها نیز به اجرا در آید .


نماینده عالی دولت در استان گفت : توسعه مازندران با اراده و خواست مردم و نیز وفاق و همدلی میان دستگاههای اجرایی تحقق می یابد و ما هم اکنون شاهد چنین تحولی در استان هستیم .


اسلامی افزود : اتاق فکری هم با بهره گیری از ظرفیت های منابع انسانی بویژه نخبگان و دانش آموختگان در استان تشکیل شده تا بتوان با استفاده از عصاره فکری این کنشگران و صاحب نظران برای توسعه و بهبود بنیه اقتصادی مازندران گام های موثری برداشت .


وی با اشاره به نگاه حمایتی دولت در ستاد اقتصاد مقاومتی از تولید کنندگان و فعالان اقتصادی استان ، گفت : دولت و مجلس شورای اسلامی از محل بند و تبصره 16 برای آن دسته از تولید کنندگانی که در سال های پیش تسهیلاتی دریافت کردند و در شرائط تحریم اقتصادی برای بازپرداخت آن دچار مشکل شدند ، ساز و کارهای خوبی در نظر گرفتند .
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات سفر دو روزه اش را به مازندران عصر چهارشنبه آغاز شد و امشب به پایان رساند.


شرکت در نشست شورای اداری و اقتصاد مقاومتی به عنوان وزیر معین ستاد اقتصاد مقاومتی کشور در مازندران و حضور در همایش مدیران کل حوزه فناوری استان های کشور و افتتاح یکهزار و 58 طرح حوزه فناوری اطلاعات از برنامه های مهم محمدجواد آذری جهرمی به مازندران بود.

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار