متاسفانه مهدی فخیم زاده کارگردان و بازیگر سرشناس کشورمان در چاده جالوس و در صحنه فیلمبرداری در اثر تصادف بشدت مصدوم شد .
کد خبر: ۶۲۴۲۸۲
تاریخ انتشار: ۰۷ تير ۱۳۹۷ - ۰۲:۲۸ 28 June 2018

به گزارش تابناک مازندران، متاسفانه مهدی فخیم زاده کارگردان و بازیگر سرشناس کشورمان در چاده جالوس و در صحنه فیلمبرداری در اثر تصادف بشدت مصدوم شد .

براساس این گزارش،  بعداز ظهر چهارشنبه 6 تیر هنگام فیلمبرداری فیلم سینمایی مشت آخر به مهدی فخیم زاده

در اثر تصادف بشدت مصدوم شد  و به بیمارستان منتقل شد .

مجتبی خالدی سخنگوی اورژانس درباره حادثه تصادف مهدی فخیم زاده، بازیگر و کارگردان سینما گفت: دو موتورسیکلت در محدوده چالوس در یک ساحل آرام با هم برخورد کرده و حادثه دو نفر مصدوم داشته است که یکی از این دو نفر، مهدی فخیم زاده چهره ۷۶ ساله سینمای ایران بوده است.

وی افزود: در معاینات اولیه روشن شد که آقای فخیم زاده دچار تروما و ضربه به قفسه سینه، آسیب به سر و گردن و آسیب ستون فقرات شده و اورژانس هر دو نفر را به مرکز درمانی آیت الله طالقانی چالوس منتقل کرد.

خالدی اظهار داشت: پزشکان اورژانس این مرکز درمانی هر دو نفر را معاینه کرده و به دلیل شرایط آقای فخیم زاده روی او متمرکز شدند. خوشبختانه مسئله تروما و آسیب سر و گردن رفع شده و فقط مسئله تنگی نفس و کاهش سطح هوشیاری آقای فخیم زاده ادامه دارد.

سخنگوی اورژانس ادامه داد: در افراد عادی سطح هوشیاری ۱۵ است که در آقای فخیم زاده به ۱۳ رسیده و ما طبق پروتکل‌های درمانی، از ایشان در بخش مراقبت‌های ویژه، مراقبت می‌کنیم.

خالدی تصریح کرد:

برای تمام مصدومان سوانح رانندگی ۲۴ ساعت اول را بحرانی در نظر می‌گیریم و ایشان را نیز طبق همین شرایط تا فردا صبح تحت نظر داریم. اگر شرایط ایشان بهتر شد و قابلیت انتقال داشتند ایشان را به تهران منتقل می‌کنیم و در غیر این صورت منتظر نظر پزشک معالج ایشان می‌مانیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: تقریبا می‌توان گفت: ۵۰ درصد خطر برای ایشان رفع شده است.

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار