اسپانسر باشگاه استقلال در فصلی که گذشت به نظر می رسد حدود 40 تا 45 میلیارد به آبی پوشان پایتخت کمک کرده که بدون شک این رقم برای فصل آینده و آغاز رقابت های لیگ هجدهم بیشتر می شود و حتی می تواند به مرز 50 تا 55 میلیارد هم برسد.
کد خبر: ۶۱۵۸۳۲
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۸ 06 June 2018

به گزارش تابناک : باشگاه استقلال قبل از اینکه فصل گذشته را به پایان برساند برای تمدید قرارداد با حامی مالی اش که یکی از اپراتور های تلفن همراه است پای میز مذاکره نشست و در نهایت با توافق میان طرفین، قرار شد آنها در لیگ هجدهم نیز همکاری متقابل داشته باشند.

در نشست مسئولان استقلال با حامی مالی این تیم قرار شد طبق هماهنگی ها رقم قرارداد سرمربی آلمانی از طریق این اسپانسر تامین شود تا آبی ها در ادامه راه مشکلی برای همکاری با شفر نداشته باشند.

همچنین شنیده می شود اسپانسر تیم فوتبال استقلال که فصل گذشته نامش روی پیراهن باشگاه حک شده بود در این نشست به مدیران استقلال قول داده است که برای فصل بعد کمک مالی بهتری را به این تیم خواهد داشت. بنابراین با این شرایط و با توجه به قراردادی که باشگاه استقلال با یکی از اپراتور های تلفن همراه دارد به نظر آبی ها برای فصل بعد از نظر مالی مشکل چندانی نداشته باشند.

اسپانسر باشگاه استقلال در فصلی که گذشت به نظر می رسد حدود ۴۰ تا ۴۵ میلیارد به آبی پوشان پایتخت کمک کرده که بدون شک این رقم برای فصل آینده و آغاز رقابت های لیگ هجدهم بیشتر می شود و حتی می تواند به مرز ۵۰ تا ۵۵ میلیارد هم برسد.

بر این اساس پیش بینی می شود شاگردان شفر برای دریافت مطالبات خود در فصل جدید دغدغه ای نخواهند داشت.

 

 

 

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار