سی امین سالگرد رحلت معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره ) دوشنبه شب با حضور اقشار مختلف مردم و شماری از مسئولان ادارات ، ارگان های نظامی و انتظامی در مسجد جامع این شهر برگزار شد .
کد خبر: ۶۱۵۶۳۲
تاریخ انتشار: ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۵ 05 June 2018

به گزارش تابناک : حجت الاسلام محمود مشایخ امام جمعه نوشهر در این آئین گفت : معمار کبیر انقلاب اسلامی در دوران رهبری اش بویژه یک سال آخر تمامی بن بست ها در مسیر توسعه را شکست .
وی ،پذیرفتن قطعنامه 598 ، تشکیل شورای بازنگری قانون اساسی ، برچیدن شرط مرجعیت برای رهبری را از مهم ترین دستاوردهای دوران رهبری امام راحل (ره ) معرفی کرد .
او افزود : امام راحل (ره ) زمانی که عهده دار رهبری در نظام اسلامی شد کشور آبستن بسیاری از حوادث بود و علاوه برآن خسارت های زیادی نیز در دوران هشت سال دفاع مقدس به خود دیده بود.
امام جمعه نوشهر به گوشیه ای از بیانات رهبری فرزانه در سالروز رحلت امام (ره ) اشاره کرد و گفت : بنا به فرموده مقام معظم رهبری امروز بیگانگان در صدد برجام معیوب هستند یعنی برجامی که به ضرر این ملت باشد .
مشایخ افزود : امروز راه نجات کشور استقامت ، ایستادگی ، اتکای به ظرفیت های درون زا و نترسیدن و اعتماد نکردن به دشمنان است .
امام خمینی (ره ) شامگاه 13 خرداد سال 1368 خورشیدی به علت عارضه قلبی در سن 87 سالگی در گذشت .

 

 

منبع : ایرنا 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار