بررسی قیمت طلا و سکه در هفته گذشته نشان می‌دهد هر گرم طلا ۱۸ عیار افزایش قیمت ۷۳۹ تومانی، سکه بهار آزادی کاهش ۹۱ هزار تومانی و سکه امامی افزایش ۵۵ هزار و ۵۰۰ تومانی داشته است.
کد خبر: ۶۰۴۴۹۵
تاریخ انتشار: ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۹ 12 May 2018

به گزارش تابناک : بررسی هفتگی قیمت طلا نشان می‌دهد هر گرم طلا ۱۸ عیار هفته گذشته علی رغم نوسان قیمت، تغییر آنچنانی نداشته، به گونه‌ای که ابتدا هفته را با رقم ۱۹۸ هزار و ۷۷۵ تومان آغاز کرد، در دومین روز از هفته با افزایش قیمت به رقم ۱۹۶ هزار و ۵۸۲ تومان رسید، در ادامه همین روند در دوشنبه سومین روز از هفته به رقم ۱۸۶ هزار و ۵۸۵ تومان رسیده است.


پس از آن طلا افزایش قیمت تجربه کرد به گونه‌ای که رقم ۱۸۹ هزار و ۱۹۴ تومان، ۱۹۳ هزار و ۹۵۰ تومان و در نهایت در آخرین روز از هفته رقم ۱۹۹ هزار و ۵۱۴ تومان را تجربه کرد.

اختلاف قیمت اولین و آخرین روز هفته نشان دهنده افزایش ۷۳۹ تومانی هر گرم طلا ۱۸ عیار طی مدت هفته گذشته بوده است.

 

قیمت سکه بهار آزادی در اولین روز از هفته به رقم ۲ میلیون و ۵۰ هزار تومان معامله شد، در دومین روز از هفته و با در پیش گرفتن روند نزولی در مبلغ ۲ میلیون تومان خرید و فروش شد.

در روز دوشنبه و با ادامه روند نزولی، سکه بهار آزادی به قیمت یک میلیون و ۸۵۰ هزار تومان قیمت گذاری شد، در روز سه‌شنبه و با تغییر جهت حرکت و روند صعودی به قیمت یک میلیون و ۸۹۸ هزار تومان معامله شد.

در روز چهارشنبه به رقم یک میلیون و ۹۴۸ هزار تومان رسید و در نهایت سکه بهار آزادی در آخرین روز از هفته به رقم یک میلیون و ۹۵۹ هزار تومان خرید و فروش شد.

اختلاف قیمت سکه بهار آزادی در هفته گذشته نشان دهنده کاهش ۹۱ هزار تومانی قیمت آن در بازار بوده است.

 

سکه امامی در ابتدا هفته به قیمت ۲ میلیون و ۴۷ هزار و ۵۰۰ تومان فروخته شد، در تاریخ شانزدهم اردیبهشت ماه با افت جزئی قیمت به رقم ۲ میلیون و ۳۷ هزار تومان رسید.

پس از آن با ادامه افت قیمت، به بازه قیمتی یک میلیون و ۸۹۸ هزار تومان بازگشت، در روز هجدهم اردیبهشت ماه به ارزش ۲ میلیون و ۲ هزار تومان خرید و فروش شد، سپس در روز پس از آن به قیمت ۲ میلیون و ۱۹ هزار تومان رسید و در نهایت سکه امامی در روز پایانی هفته به قیمت‌های ۲ میلیون و ۱۰۳ هزار تومان مورد معامله قرار گرفت. به نوشته میزان، اختلاف قیمت اولین و آخرین روز از هفته نشان دهنده افزایش ۵۵ هزار و ۵۰۰ تومانی قیمت سکه امامی در بازار بوده است.

 

 

منبع : جام نیوز 

برچسب ها: قیمت طلا ، قیمت سکه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار