هفته بیست و دوم لیگ برتر والیبال؛
تیم کاله مازندران دست به کار بزرگی زد و میهمانش پیکان تهران را با نتیجه سه بر صفر از پیش رو برداشت اما با وجود به تساوی رساندن تعداد بردها و امتیازاتش با حریف تهرانی به دلیل معدل کمتر و همچنین پیروزی شهرداری ورامین به رده ششم سقوط کرددند تا در مرحله پلی آف حریف شهرداری تبریز باشند.
کد خبر: ۵۶۱۶۸۱
تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۲:۰۲ 04 February 2018

به گزارش تابناک مازندران، در هفته بیست و دوم لیگ برتر والیبال؛ در یکی از دیدارها که در خانه والیبال برگزار شد، تیم صدرنشین بانک سرمایه موفق شد با نتیجه سه بر صفر برابر تیم ساری ۲۱ به پیروزی برسد و با کسب نوزدهمین بردشان به عنوان تیم‌ نخست راهی مرحله پلی آف شود.

بر اساس این گزارش . در سوی مقابل شاگردان بهزاد محمودی که برای فرار از سقوط به دسته پایین‌تر تنها به پیروزی نیاز داشتند مقابل تیم پرمهره حریف کاری از پیش نبردند تا با پنج برد و ۲۰ امتیاز در رتبه یازدهم قرار بگیرند.

از برد مقتدرانه کاله مازندران تا سقوط سارویها
 

در سالن غدیر تیم شهرداری ارومیه در حالی میزبان سایپا تهران بود که برای باقی ماندن در لیگ باید در این دیدار خانگی به پیروزی می‌رسید و در پایان شاگردان ساسان خداپرست موفق شدند با نتیجه سه بر یک به پیروزی برسند تا ضمن قطع کردن نوار بردهای نارنجی پوشان با کسب هفتمین بردشان در رده دهم ایستادند و در لیگ باقی ماندند.
شاگردان خمسه هم با وجود باخت در هفته پایانی با ۱۶ برد و ۴۷ امتیاز در رده ایستادند تا در مرحله پلی آف حریف خاتم اردکان شوند.
ست های بازی با امتیاز های( ۲۵-۱۹، ۲۵-۱۸، ۲۲-۲۵، ۲۵-۱۵) به سود شهردادی ارومیه به پایان رسید.

در دیگر دیدار حساس در سالن پیامبر اعظم تیم کاله مازندران موفق شد دست به کار بزرگی بزند و میهمانش پیکان تهران را با نتیجه سه بر صفر از پیش رو بردارد اما با وجود به تساوی رساندن تعداد بردها و امتیازاتش با حریف تهرانی به دلیل معدل کمتر و همچنین پیروزی شهرداری ورامین به رده ششم سقوط کرددند تا در مرحله پلی آف حریف شهرداری تبریز باشند.
پیکان‌ ست‌های بازی را با امتیاز های ۲۵-۱۹، ۲۵-۲۲ و ۲۵-۱۹ به حریف واگذار کرد و با سیزده برد به و ۳۹ امتیاز به رده پنجم نزول کرد و باید در مرحله پلی آف میهمان شهرداری ورامین باشد.

در حساسترین دیدار برای تعیین آخرین سهمیه پلی آف هاوش گنبد موفق شد در سالن المپیک برابر خاتم اردکان با نتیجه سه بر صفر به پیروزی برسد و با رساندن تعداد بردهایش به عدد هشت و به دلیل باخت ناباورانه شمس برابر رعد پدافند قعر جدولی به مرحله پلی آف صعود کند.
گنبدی‌ها ست‌های بازی را با امتیاز های ۲۵-۲۱، ۲۵-۱۹ و ۲۵-۱۵ به سود تمام کردند و باید در مرحله بعد رو در روی بانک سرمایه قرار بگیرند.
خاتم اردکان هم که پیش از این صعودش قطعی شده بود با ایستادن در رتبه هفتم در پلی آف میهمان سایپا خواهد بود.

در یکی دیگر از دیدار ها برای تعیین آخرین سهمیه پلی آف تیم شمس با شکست سه بر دو برابر رعد پدافند کاشان بهترین موقعیت را برای حضور در جمع هشت تیم پایانی را از دست داد و با هشت برد و ۲۰ امتیاز به رده نهم نزول کرد.
شاگردان فرهاد نفرزاده هم با کسب سومین بردشان ۱۰ امتیازی شدند ولی با ایستادن در رده یازدهم به دسته پایینتر سقوط کردند.
ست‌های بازی با امتیاز های ۲۳-۲۵، ۱۸-۲۵، ۳۱-۲۹، ۳۰-۲۸ و ۱۶-۱۴ به سود شاگردان نفرزاده تمام شد.

به هر روی هفته بیست و دوم رقابت های لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور عصر امروز با برگزاری ۶ دیدار به صورت همزمان در شهرهای مختلف کشور آغاز شد. نتایج دیدارهای هفته پایانی دور مقدماتی لیگ برتر والیبال به شرح زیر است:

* شمس ۲ – رعد پدافند کاشان ۳

* بانک سرمایه ۳ – ساری ۲۱ صفر

کاله مازندران ۳ – پیکان تهران صفر

* شهرداری ارومیه ۳ – سایپا تهران یک

* شهرداری ورامین ۳ – شهرداری تبریز یک

* هاوش گنبد ۳ – خاتم اردکان صفر

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار